Získejte dotaci pro ekologičtější bydlení

Poslední trendy v bydlení hlásají jednotný názor: Bydlete ekologicky! To, jak se budeme k planetě chovat teď, se odrazí na tom, jak se tu budeme mít za dalších deset, dvacet, třicet i sto let. A nejen my, ale i naše děti a vnoučata. Myslete globálně, jednejte lokálně.

Ministr životního prostředí je nakloněn myšlence ekologického bydlení, které se stará i o budoucí generace, a proto prodloužil termín, kdy se můžete registrovat do programu Nová zelená úsporám. Už jste o tomto programu slyšeli?

Nová zelená úsporám 2013

Ministerstvo životního prostředí se rozhodlo, že vyčlení miliardu korun k podpoře českého stavebního průmyslu a zároveň ke zlepšení klima pro život. Pokud se chystáte zateplovat své bydlení a pomoci tak k pročištění ovzduší, můžete si zažádat o příspěvek od státu. Čas máte až do 20. prosince 2013 do 12.00 hodin. Pokud byste zažádat o dotaci v tomto termínu nestihli, můžete se přihlásit do programu od ledna 2014.

Jak to funguje? Podáte žádost o dotaci, oslovíte stavební společnost, začnete stavět. Jak pomůžete? Nejen, že si zateplením domu zajistíte snížení nákladů na bydlení na dlouhá léta dopředu, ale zároveň podpoříte český průmysl a podílíte se na podpoře zaměstnanosti. Zateplení fasády se může zdát jednorázově jako vysoká investice, ale zároveň s obložením domu kupujete i zdraví pro celou svou rodinu.

Nová zelená úsporám

Jakou fasádu vybrat?

Pro zateplení svého domu můžete vybrat odvětrávanou fasádu, která nebude zadržovat vlhkost a poskytne suchý, čistý a teplý domov. Fasádní obklady Novabrik dokáží zabránit úniku tepla a vniknutí chladu do vašich pokojů. Zároveň chrání váš dům před plísněmi a vy tak máte jistotu, že žijete ve zdravém prostředí. Novabrik poskytuje na fasádu garanci 50 let a její montáž nevyžaduje použití jakýchkoliv lepidel nebo malt. Podívejte se na video, které ukazuje, jak se fasáda na dům aplikuje a jakými nespornými výhodami disponuje.

Když máte tu možnost, byla by škoda podpory od státu nevyužít, proto zažádejte o dotaci ještě letos a za energie začněte spořit okamžitě.

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top ↑

  • Vybíráte nové bydlení? Pak vám doporučujeme si prohlédnout dokončené developerské projekty Praha od firmy Sekyragroup!
    Vybíráte nové rodinné bydlení v Praze? Developer FINEP nabízí prodej domů v Praze za výhodné ceny!
    Stavíte nebo rekonstruujete? Pokud budete potřebovat rychle přistavit kontejner, využijte firmu Siegl kontejnery.
    Kvalitní posuvné interiérové dveře vám ušetří prostor v místnosti a můžete si je nechat vyrobit přesně na míru, dle vašeho přání!


  • Doporučujeme