4 hlavní důvody, proč zvolit dřevostavby na klíč

V poslední době nastal doslova boom mezi zájemci o vlastní bydlení. Hypotéky jsou v současnosti stále poměrně dostupnou záležitostí, čehož lidé s dostatečnými příjmy využívají, neboť nechtějí do konce života bydlet v pronájmech. Hitem jsou nyní zejména dřevostavby na klíč.

1. Rychlá výstavba

V případě dřevostavby na klíč je poměrně zásadním rozdílem oproti klasickým zděným stavbám rychlost výstavby. Realizace trvá maximálně pár měsíců. To však rozhodně není na úkor kvality a preciznosti stavby, přesnost se zde uvádí na milimetry u každého vyhotoveného projektu.

2. Flexibilita

Zájemci, kteří si nechávají zhotovit rodinné domy na klíč, respektive dřevostavby na zakázku, mohou do poslední chvíle rozhodovat o vzhledu exteriéru i interiéru objektu tak, aby plně vyhovoval jejich požadavkům.

3. Nízkoenergetický standard

Dřevostavby na klíč v tuzemsku vytváří společnost Martinice Group. U ní máte už v základní variantě zajištěný nízkoenergetický standard. To znamená, že v rámci bydlení nebudete mít posléze zbytečně vysoké náklady na vytápění, díky čemuž ušetříte za provoz domu.

4. Dlouhá záruční lhůta

Výše zmíněná společnost, jež má s realizací rodinných domů na klíč dlouholeté zkušenosti, poskytuje na celý konstrukční systém záruční lhůtu na dobu 25 let, což rozhodně není málo. To jen dokazuje, že se jedná o precizní stavby, jež se vytvářejí na základě špičkových technologických postupů.

Martinice Group nabízí nejen výstavbu rodinných domů na klíč, ale také připraví a dodá zcela nové krovy a vazníky při stavbě střech.

U dřevostavby na klíč se rozhodně nemusíte obávat toho, že půjde o nějaké dočasné bydlení. Nelze si takovouto stavbu představovat jako nějakou větší dřevěnou chatku. Na první pohled jsou dřevostavby k nerozeznání od klasických cihlových domů, přičemž svým majitelům nabízejí vysoký komfort bydlení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.