Nízkoenergetické dřevostavby od Stavexu

Právě jste si koupili pozemek a plánujete výstavbu domu. Klasický zděný dům nepatří k vašim favoritům vzhledem k délce jeho stavby a vy hledáte spíše moderní řešení v podobě nízkoenergetické dřevostavby.

Ta je efektivní, rychle postavená a také levnější než klasika. Dřevostavby se navíc dají postavit i jako nízkoenergetické domy, což je plně ekologické a navíc ušetří další zdroje za vytápění vaší peněžence. Nízkoenergetické domy mají totiž výborné izolační vlastnosti, řízené větrání, které umožňuje získat teplo zpět, a staví se dle skladby konstrukce splňující daná kritéria pro získání štítku pro nízkoenergetickou stavbu. A jakou firmu poptat? Kutnohorský Stavex s.r.o., který má s výstavbou montovaných dřevostaveb mnohaleté bohaté zkušenosti a více než 18 letou historii.

Stavex vám postaví rodinný dům nejen na klíč, který si můžete vybrat z katalogu uvedeného na internetových stránkách www.stavex.cz. Každou studii domu lze samozřejmě upravit na míru požadavkům zájemce nebo lze případně vytvořit studie nová. Pracovníci firmy vám připraví celkovou kalkulaci stavby, zpracují projekt a navrhnou financování vaší stavby. Po celou dobu výstavby je garantována pevná smluvní cena a každý klient dostane na začátku manuál, dle kterého může kontrolovat, zda dřevostavba obsahuje vše, co je uvedeno v projektu. Pokud poptáte dům na klíč, veškeré práce a řemesla budou provedena do posledního detailu a na vás poté bude se pouze nastěhovat.

Pokud byste se rádi podívali do vzorového domu, domluvte si předem prohlídku a zavítejte do obce Nové Dvory v blízkosti Kutné Hory. Vzorový dům je i precizně nafocen na internetových stránkách ve fotogalerii, odkud také získáte lepší představu o jeho vzhledu a funkčnosti. Na webových stránkách také naleznete informace o konstrukci domů a jejich ceníku, navštivte je tedy pro bližší údaje. Pořiďte si „zelenou“ nízkoenergetickou montovanou dřevostavbu a bydlete moderně v krásném domě vonícím po dřevě. Vaše pohodlí za to jistě stojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.