Koberce využijete do každé místnosti vašeho domu

Koberec jako podlahová krytina zažívá opět comeback. Jaké jsou důvody, že jsou koberce prakticky nesmrtelné?

Poprvé jsme se s koberci mohli setkat před mnoha tisíci lety ve starověké Číně, kde jejich výroba byla hotové umění. Následně se rozšířily do celého světa a dnes si bez koberců dokáže představit své bydlení jen málokdo. Koberce se totiž dají využít naprosto v každé místnosti vašeho domu. Na schodišti můžete využít například nášlapy na schody, v koupelně různé předložky atd.

Ještě před pár lety se zdálo, že koberce budou vytlačeny plovoucími podlahami. Majitelé domů však byli rychle překvapeni jejich nepraktičností a opět se začali navracet ke klasickým kobercům. Koberce jsou dnes vyráběny v řadě velikostí a tvarech. Velmi oblíbené jsou kusové koberce, které většinou můžete pořídit za nižší pořizovací cenu. Kusové koberce mají předem dané rozměry. Vybrat si můžete kusové koberce v nejrůznějších designech – klasických, moderních, luxusních, nebo orientálních. Jistě najdete kusový koberec, který se k vám domů bude hodit.

Koberece šetrné ke zdraví

Novinkou jsou koberce z přírodních materiálů, které jsou vhodné pro alergiky a osoby podporující naše životní prostředí. I koberce z přírodních materiálů mohou mít netradiční design, který oživí i moderní bydlení. Do dětského pokojíčku svých dětí pak můžete pořídit dětské koberce s pohádkovými a kreslenými motivy.

carpJaké jsou další varianty koberců?

Jak již bylo řečeno, mnoho lidí si schodiště v domě neumí představit bez nášlapů na schody z www.vopi.cz/naslapy-na-schody/. Dále jsou velmi oblíbené předložky do koupelny a kuchyně, které vám zaručí určitou míru pohodlí i přes to, že se do těchto místností úplná pokládka koberců zkrátka z praktických důvodů nehodí. Zakoupit můžete i klasické běhouny. Nabídka je tedy skutečně široká a koberce do svého bytu či domu si vybere každý. Koberce jsou oblíbené zejména proto, že jsou pohodlné a praktické. Jejich údržba je snadná a mají dlouhou životnost.

Tags: , , , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top ↑

  • Vybíráte nové bydlení? Pak vám doporučujeme si prohlédnout dokončené developerské projekty Praha od firmy Sekyragroup!
    Vybíráte nové rodinné bydlení v Praze? Developer FINEP nabízí prodej domů v Praze za výhodné ceny!
    Stavíte nebo rekonstruujete? Pokud budete potřebovat rychle přistavit kontejner, využijte firmu Siegl kontejnery.
    Kvalitní posuvné interiérové dveře vám ušetří prostor v místnosti a můžete si je nechat vyrobit přesně na míru, dle vašeho přání!


  • Doporučujeme