Nízkoenergetické dřevostavby od Stavexu

Právě jste si koupili pozemek a plánujete výstavbu domu. Klasický zděný dům nepatří k vašim favoritům vzhledem k délce jeho stavby a vy hledáte spíše moderní řešení v podobě nízkoenergetické dřevostavby.
Pokračovat ve čtení „Nízkoenergetické dřevostavby od Stavexu“

První vlastní bydlení

Konečně máte svůj vlastní byt? Zařizování prvního samostatného domova je vzrušujícím dobrodružstvím, ale také hledáním kompromisů. Stojíte na prahu svého prvního samostatného bydlení a nevíte, jaké bude vybavení kuchyně? Kuchyně musí být navržena a realizována tak, aby splňovala požadavky pro snadné vaření a rychlou orientaci. To znamená především přehledné uspořádání jednotlivých skříněk. Díky promyšlenému utřídění předmětů se tak stanou chvíle strávené vařením příjemným zážitkem. ‎Všechny dobré prodejny rozšiřují nabídku o další modely variabilních kuchyní. Můžete si tak poskládat kuchyň šitou přímo na míru vašim požadavkům. Díky výběru ze široké nabídky židlí, jídelních stolů, setů a kuchyňských bloků bude pro vás vybavení nové kuchyně i jídelny hračkou.
Pokračovat ve čtení „První vlastní bydlení“

Postavte si pasivní dům

Pasivní objekty jsou domy, které zajišťují komfortní bydlení a vnitřní prostředí jak v letních měsících, tak v zimních, aniž by došlo ke klasickému využívání topného systému. V porovnání s ostatními budovami, které jsou ve své podstatě tepelnými zářiči, mají až o devadesát procent menší spotřebu energie. I když porovnáme klasickou novostavbu, která splňuje současné národní normy, pak je úspora pasivního domu ještě o tři čtvrtiny větší.
Pokračovat ve čtení „Postavte si pasivní dům“

Nízkoenergetické domy na klíč

Mnoho lidí má obavy ze stavby nízkoenergetických domů na klíč. Pro ty, kteří na stavbou domu tohoto typu váhají přinášíme přehled výhod, které s sebou nese výstavba nízkoenergetických domů na klíč.
Pokračovat ve čtení „Nízkoenergetické domy na klíč“