Chytrá domácnost

Pod pojmem inteligentní dům si mnozí představí, že vše funguje na zmáčknutí jediného tlačítka. A nejsou daleko od pravdy. Chytrá domácnost či inteligentní domy přináší uživatelský komfort, pohodlný a bezpečný životní styl, ohleduplnost k životnímu prostředí a hlavně, co nejnižší náklady na bydlení.

Co všechno inteligentní dům umí?

Hlavní a nespornou výhodou chytré domácnosti Loxone je automatické ovládání spotřebičů na dálku pomocí počítače, telefonu nebo tabletu. Díky jednoduché intuitivní technologii lze ovládat žaluzie, osvětlení, vytápění, multimedia, energii a alarmy. Inteligentní dům totiž dokáže reagovat i na vlivy vnější, a podle toho automaticky nastavuje pozici žaluzií, úroveň osvětlení, teplotu v místnostech, vypnutí nepoužívaných elektrických spotřebičů a zapnutí alarmu v případě vaší nepřítomnosti.

Ovládání zvládne každý

Celý důmyslný systém se ovládá na dálku pomocí jednoduché aplikace. Jak již bylo řečeno, stačí si ji stáhnout do mobilu, tabletu nebo počítače. Díky skvělé přehlednosti pak jediným dotykem zkontrolujete stav domu, zda je vše v pořádku. Budete mít pod kontrolou veškeré energie, proto bude možné co nejlépe optimalizovat jejich spotřebu.

Bydlení v chytrém domě

Chytrý dům, byt nebo kancelář představuje ideální kombinaci moderního životního stylu, úsporného provozu a bezpečnosti. Všechny možnosti jsou naprogramovány podle vašich požadavků. Proto vrátit se do svého domu, kde je nastaveno útulné osvětlení, oblíbená hudba a příjemná teplota, už nemusí být jenom sen. Potřebujete odjet na dovolenou? Na inteligentní dům se můžete spolehnout. Automaticky vypne všechny spotřebiče včetně zásuvek, aktivuje spolehlivý alarm a stínící techniku nastaví do ideální polohy. Všechny tyto aktivity vedou k maximální úspoře energie, o kterou jde v chytré domácnosti především.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.