4 tipy pro výběr šatní skříně


 

Dostatečný úložný prostor bývá často poměrně složité vyřešit. Jak si poradit s nákupem skříně, aby byli všichni spokojení? Není to nic složitého, ale rozhodně se vyplatí hledat. Podívejte se na 4 jednoduché tipy pro správný výběr dokonalého úložného prostoru, který splní všechny vaše nároky.

Správné vnější rozměry

Důležitým kritériem jsou správné vnější rozměry. Kolik máte místa pro umístění skříně do šatny? V malých prostorech se často uplatňují zabudovaná vestavěná řešení. Pokud se nemusíte příliš ohlížet na to, kolik skříň zabere místa, klidně sáhněte po rozsáhlé a mohutně vypadající komodě. Vhodné prostorové řešení vám pomůže naplno využít dispozice místnosti a získat funkční bydlení přesně podle vašich představ.

Dostatečný úložný prostor

I obrovská skříň může mít špatně řešený vnitřní prostor a nemusí se do ní vejít tolik věcí. Sledujte proto i uspořádání poliček, věšáků a to, jaká je celková kompozice. Zkuste si představit, kolik věcí budete potřebovat uložit a v jakém pořádku je chcete uchovávat. Potřebujete spíše více šuplíku, nebo jste zastánci poliček? Na základě těchto otázek zúžíte výběr dokonalé šatní skříně.

Krásný design

Není to pouze o funkčním využití, ale jedná se o velký kus nábytku zabírající poměrně značnou část místnosti. Myslete proto i na vzhled a zvolte si tu nejlepší možnost. Poznáte, že to není nic jednoduchého a čím více možností si prohlédnete, tím hůře se můžete rozhodovat. Na druhou stranu, až uvidíte konečně tu pravou, poznáte to.

Kombinace s dalším vybavením

Při výběru šatní skříně sledujeme nejen to, jak vypadá samostatně, ale zkusíme si ji představit i přímo v našem bytě u dalšího vybavení. Bát se nemusíte ani lehkých kontrastů. Skutečně záleží hlavně na tom, co se líbí vám, i kdyby příručky o bydlení říkaly něco jiného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.