Fotopasti a příslušenství: Jak správně vybrat?

Rozhodli jste se pořídit si pro ostrahu majetku nebo pro sledování okolní zvěře fotopast? Toto malé, praktické mobilní zařízení je čím dál oblíbenější jak pro svou nízkou cenu, tak pro kvalitu pořízených snímků a možnost jejich okamžitého odeslání na e-mail nebo mobilní telefon. Fotopast je navíc možné velmi dobře zamaskovat tak, že si ji pachatel nebo sledované zvíře nevšimnou. K fotopastem navíc můžete zakoupit praktické příslušenství, které je ještě vylepší.

Proč si pořídit fotopast a dle jakých parametrů vybírat?

Fotopast je v posledních letech oblíbeným zařízením nejen pro sledování zvěře, ale také jako velmi praktický pomocník pro ochranu majetku. Je totiž malá, velmi dobře ji zamaskujete, k jejímu provozu není potřeba elektrická přípojka a instalace je velmi jednoduchá. Fotopasti navíc na rozdíl od kamerových systémů pořídíte za mnohem příznivější cenu.

Při výběru fotopasti se řídíme zejména podle účelu, ke kterému má sloužit. Než se tedy začnete dívat po konkrétních zařízeních, je třeba vědět, zda s jeho pomocí chcete sledovat zvěř nebo chránit majetek před nezvanými hosty.

Příslušenství k fotopastem

Velmi praktickým doplňkem k fotopastem je například polohovací zařízení, díky kterému je možné fotopast natočit tak, aby co nejlépe snímala stanovený prostor. Velmi oblíbené jsou také kovové boxy, které pomáhají fotopasti chránit před odcizením. V tomto případě je však nutné podotknout, že každý výrobce nabízí vlastní kovový box, univerzální box v obchodech nenajdete.

Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné fotopasti, nebo byste svou fotopast rádi vylepšili o praktická příslušenství, navštivte například kamenný obchod Výcvikové obojky v Praze 3, kde vám odborný personál ochotně pomůže vybrat produkt, který bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.