Inspirace pro Vaší koupelnu

Designové umyvadlo

Potřebujete inspiraci pro svoji novou koupelnu? Projděte si na našich stránkách koupelny fotogalerie a jistě najdete nezměrné množství inspirace pro Vaši koupelnu. Naše SIKO koupelny v interiérovém centru MoDo jsou výstavními kousky a Vám se budou zcela jistě líbit. Dnes je velmi moderní mít koupelnu vybavenou a vyhotovenou přesně podle našich představ a přání. Nabízíme koupelny, které se pyšní pěkným sanitárním vybavením, zajímavými obkladačkami, ale i kvalitními podlahami. Tuzemské i zahraniční značky jsou pro nás předností a využíváme nejnovějších trendů. Zrovna tak, jako Vy se nyní oblékáte do výrazných barev, kterými jsou nyní přeplněná obchodní centra, chce i Vaše koupelna vypadat skvěle. Syté barvy v křiklavých tónech růžové, zelené, žluté, oranžové a modré jsou pro naše koupelny přímo výzvou.

Podívejte se na koupelny pro inspiraci, ale zvažte i jejich koupi. Nabízíme koupelny, které Vás jistě nadchnou. Netradiční provedení, kvalitní vybavení a použití nejrůznějších moderních doplňků je pro nás samozřejmostí. Dáte tedy přednost mozaice či ozdobnému lemování na obkladačkách? Možností je celá řada! Starejte se o sebe a hýčkejte se v koupelně, která bude vypadat přesně podle Vás.

Moderní koupelna
Moderní koupelna

Moderní elegantní koupelny

Nadčasová elegance je nyní velmi moderním hitem, který nás obklopuje nejen v koupelnách. Máme i typy koupelen pro zastánce klasického stylu, který je také stále populární. Záleží na Vás, jakému typu koupelny dáte přednost. Vyberte si koupelnu, která bude pro Vás ta pravá. Dopřejte si zde příjemný relax ve vaně či sprchovém koutu a využijte možnosti dopřát si sprchu s masážním panelem. Nejmodernější koupelny jsou dnes velmi žádané.
Barevnost a nejrůznější variace záleží na Vás, jaké si vyberete a jak je sladíte. Máte rádi modrou, připomíná Vám křišťálově čistou vodu, která bude téci z Vašich kohoutků? Tak si pořiďte modré obkladačky do koupelny a vkusně je doplňte další škálou odstínů v modré. Neonová modrá, královská modř, námořnicky modrá, ale i temně modrá a zelená budou těmi pravými barvami. Hrajte si, inspirujte se s námi a koupelna pro Vás bude oázou Vašeho klidu.

Koupelnová inspirace
Koupelnová inspirace

Plánujete rekonstrukci či výstavbu moderní koupelny s vysokým leskem, s výraznými obkladačkami a dalšími moderními doplňky? Pak určitě navštivte sekci koupelny inspirace v Nákupní galerii MoDo, kde si určitě vyberete Vaši vysněnou koupelnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.