Udělejte si rozpočet vaší koupelny

Jestliže se právě chystáte k renovaci nebo vybudování nové koupelny, pak před vámi stojí řada důležitých otázek. Jak zvolit ideální rozmístění, jaký vybrat tvar vany či umyvadla a jaký nábytek či vhodné doplňky? To vše by mělo být samozřejmě v optimální rovnováze mezi kvalitou a cenou a vaší představou. Vy máte vždy možnost navštívit koupelnová studia, kde vám návrh vypracují. Ale co takhle si užít trochu zábavy a vytvořit vlastní návrh?
Pokračovat ve čtení „Udělejte si rozpočet vaší koupelny“

Dlažba do koupelny z Keramiky Soukup

Rozhodli jste se nadělit si pod vánoční stromeček novou koupelnu a nyní hledáte elegantní a přitom kvalitní dlažbu a obklady do Vaší nové koupelny? Nechejte se inspirovat aktuální nabídkou společnosti Keramika Soukup. Tato společnost již dvacet let nabízí svým zákazníkům jen ty nejlepší služby a ten nejkvalitnější sortiment zboží, který již v mnoha domácnostech vykouzlil přímo neodolatelné prostory.
Pokračovat ve čtení „Dlažba do koupelny z Keramiky Soukup“

Koupelnové trendy

Trendy jsou neúprosné a každým rokem se mění, pokud tedy plánujete rekonstrukci či výstavbu nové koupelny, nenechte si ujít tento článek. Představíme Vám koupelnové trendy, které z Vaší koupelny udělají funkční a zároveň moderní a dobře vypadající interiér. Dozvíte se, které koupelnové trendy by Vám neměly uniknout.
Pokračovat ve čtení „Koupelnové trendy“

Obklady koupelen, které potěší nejen na pohled

Bez obkladů si již dnes nedokážeme představit žádnou koupelnu, a nejde jen o to, že obložení stěn je chrání před vlhkostí. ale koupelna, řekněme si, že většina z nás bydlí v bytech a malou koupelnou, tím získá lesk, prosvětlenost a dojem čistoty. Koupání má v naši kultuře dlouhou tradici, k dokonalosti tento očistný proces asi dotáhli nejdál Římané a Turci. Mnohé obklady se také proto tvoří právě s klasickými motivy připomínající obě destinace.
Pokračovat ve čtení „Obklady koupelen, které potěší nejen na pohled“

Inspirace pro Vaší koupelnu

Potřebujete inspiraci pro svoji novou koupelnu? Projděte si na našich stránkách koupelny fotogalerie a jistě najdete nezměrné množství inspirace pro Vaši koupelnu. Naše SIKO koupelny v interiérovém centru MoDo jsou výstavními kousky a Vám se budou zcela jistě líbit. Dnes je velmi moderní mít koupelnu vybavenou a vyhotovenou přesně podle našich představ a přání. Nabízíme koupelny, které se pyšní pěkným sanitárním vybavením, zajímavými obkladačkami, ale i kvalitními podlahami. Tuzemské i zahraniční značky jsou pro nás předností a využíváme nejnovějších trendů. Zrovna tak, jako Vy se nyní oblékáte do výrazných barev, kterými jsou nyní přeplněná obchodní centra, chce i Vaše koupelna vypadat skvěle. Syté barvy v křiklavých tónech růžové, zelené, žluté, oranžové a modré jsou pro naše koupelny přímo výzvou.
Pokračovat ve čtení „Inspirace pro Vaší koupelnu“