Udělejte si rozpočet vaší koupelny

Návrhář koupelen

Jestliže se právě chystáte k renovaci nebo vybudování nové koupelny, pak před vámi stojí řada důležitých otázek. Jak zvolit ideální rozmístění, jaký vybrat tvar vany či umyvadla a jaký nábytek či vhodné doplňky? To vše by mělo být samozřejmě v optimální rovnováze mezi kvalitou a cenou a vaší představou. Vy máte vždy možnost navštívit koupelnová studia, kde vám návrh vypracují. Ale co takhle si užít trochu zábavy a vytvořit vlastní návrh?

Vytvořte si koupelnu sami

V jednoduchém intuitivním programu si jednoduše vytvoříte koupelnu vašich snů. Návrhář koupelen vám umožní vše promyslet do detailu. V prvním kroku si vyberete tvar vaší koupelny a délky jednotlivých stěn. V následujícím kroku vás již čeká ta příjemná část, kde se budete rozhodovat kam a jakou sanitu do koupelny umístíte. Chtěli byste rohové umyvadlo, dvojité umyvadlo nebo umyvadlo do 45 cm či větší? Je vaším přáním mít rohovou vanu symetrického tvaru? Nebo byste raději zvolili sprchový kout? Nic z toho není problém. Vybírat můžete dokonce i mezi typy dveří ke sprchovým koutům. Program nabízí i výběr mezi záchody, nábytkem, radiátory a rozmanitými doplňky jako je například pračka, police, věšáky, bojler nebo koš na prádlo.

Až vše ustavíte a vyberete, návrh si můžete uložit a kliknout na chytré tlačítko „Výběr produktů k nacenění“, kde vám následně v e-shopu vyskočí nabídka produktů, které splňují vámi zadané parametry. Prostřednictvím návrháře koupelen můžete zkoušet nejrůznější varianty a postupně se dobrat opravdu k té nejlepší, cenově přijatelné a pro vás nejoptimálnější. Koupelna je místnost, která by vám měla sloužit řadu let. Z praktického hlediska není dobré její renovaci nebo vybudování podceňovat. Nezapomeňte, že vám bude sloužit opravdu dlouho. Využijte možnosti jak si navrhnout koupelnu sami do posledního detailu a užívejte si chvíle odpočinku ve vaší vytoužené koupelně. Návrhář koupelen je skvělým nástrojem, jak toho dosáhnout!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.