Je libo sedací pytel nebo novou židli?

Barová stolička

Základem správného a zdravého sezení je kvalitní stoličky. I obyčejná stolička může zabezpečit zdravé sezení. Správné sezení lze shrnout do jednoduchého hesla: samé pravé úhly. Chodidla jsou položena na zemi nebo na podložce, mezi lýtky a stehny je pravý úhel, stejně jako mezi stehny a zády.

Veselé sezení na sedacím vaku

Už jste slyšeli o novém způsobu sezení na pohodlných sedacích pytlech? Sedací pytle společnosti EMI si zaslouží místo v každém obýváku i dětském pokoji nebo ložnici. Mají spoustu možností využití jako sedací vak, relaxační křeslo, polštář, matrace či náhradní postel pro návštěvy. Tento alternativní a nekonvenční sedací nábytek byl vytvořen za účelem pohodlí a relaxace. Sedací vaky jsou plněny značkovým styroporem (EPS kuličky, které jsou zdravotně nezávadné). Kvalitní výplň skvěle drží svůj tvar, neztrácí na objemu a absolutně se přizpůsobí vašemu tělu a vašim požadavkům. Sedací vaky jsou velmi pohodlné, variabilní, skladné a lehce přenosné. Proto s nimi mohou volně manipulovat i děti, přenášet je a vytvarovat podle vlastní fantazie a přání. Navíc jim na nich nehrozí, na rozdíl od klasického nábytku, nebezpečí úrazu. Sedací vaky využije celá rodina a můžete si být jisti, že nezůstanou dlouho neobsazené.

Například nabídka společnosti A-Pema s.r.o. obsahující židle a křesla, která jsou nejen pohodlná, ale také dobře vypadají. Najdete zde všechno od pohodlných křesel na luštění křížovek po polohovací křesla k odpolednímu zdřímnutí. Další kategorií jsou designová, stylová křesla i masážní v různých typových provedeních do Vašeho obývacího pokoje, pracovny, kavárny či restaurace. Mnohá z nich jsou otočná na kovové centrální noze. Potahové látky můžete vybírat podle vlastního výběru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.