Kvality pohovek Natuzzi Editions a Natuzzi Italia

Natuzi

Ocitli jste se ve slunečné Itálii. Vůně moře, slunce a citronů omámila vaše smysly. Ano, jste v malé vesničce v Santerama, v italské Colle u samotného Pasquale Natuzziho ve firmě na ty nejkvalitnější a nejkomfortnější sedačky na celém světě, ve firmě Natuzzi.

Zde se zrodil smysl pro řemeslo. Italští mistři zapůjčili svůj um i do českých interiérů. Díky společnosti Natuzzi Editions.

Svoji tradici propracovali do takové dokonalosti tak, aby se i lépe rozlišovala. Na jedné straně majestátní kusové sedačky s precizním čalouněním nebo s klasickou kůží, to vše pod značkou Editions.

Na druhé straně umělecké kombinace kůží, čalounění a netradiční design solitérních pohovek, to vše, ale v tomto případě pod značkou Italia.

Natuzzi Italia jsou pouze v showroomech Praha Karlín, V Jámě na Praze 1 a v Brněnském IBC/Brno Modřice.

Sedačky Natuzzi Editions najdete na více místech. Ve vlastních prostorných showroomech Praha Čestlice a Jinonice, v Brně Bauerově ulici OC RIVIERA a v Bratislavské Petržalce DIGITAL PARK nebo v Košicích.

Řada Editions a její velmi kvalitně propracovaná nabídka čalouněných sedaček je pro opravdové znalce kvalitního pohodlí. Současné trendy ukazují, že čalouněné sedačky získávají největší oblibu u českých zákazníků. Již není tak snadné je znehodnotit politím nebo trvale ušpinit. Povrchy se dají perfektně udržovat, přitom se paleta barevnosti a možností vzorování rozvinula do širokého spektra tak, že si vybere opravdu každý.

Široká nabídka materiálů čalounění uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Špičkový luxus uměleckých kombinací celokožených, mnohdy ručně prošívaných pohovek Natuzzi Italia si samozřejmě nemůže dovolit každý. Proto pod jménem Natuzzi Editions naštěstí najdete řady sedaček, které cenově velice potěší. Řada Editions je určena pro ty milovníky dobrého italského designu, kteří umí zacházet s penězi. Často preferují vydat peníze za vzdělání, sport či cestování a nepotřebují si kupovat předražené věci. Pro tyto lidi je Natuzzi Editions to pravé. S respektem k jejich potřebám se Editions odklonila od chladných celokožených sedaček s různými kombinacemi a vsadila na nejmodernější trend v nábytkové tvorbě, tedy na čalounění a velice oblíbenou klasickou kůži.

Dalším atributem řady Natuzzi Editions je směřování do našich českých domácností. Obývací pokoj o velikosti 20 m² s obrovskou koženou sedačkou s variabilními nastaveními na více zón v prostoru působí poněkud nepatřičně. Tento prostor opravdu nepotřebujeme dělit na zóny nebo zcela zaplnit jediným kusem obrovské pohovky. Chceme si po práci sednout nebo lehnout a být v klidu. Daleko lepším řešením pro naše domácnosti bude příjemná čalouněná pohovka, jež splní naše požadavky na večerní odpočinek u televize, s rodinou nebo přáteli a kterou si nyní můžete u Editions nakoupit v daleko příznivější cenové hladině.

Celou nábytkovou tvorbu společnosti Natuzzi má na starosti studio, které najímá ty nejlepší světové designéry. Tady se experimentuje s materiály, barvami a tvary, dokud není dílo dokonalé. To platí jak pro modely Italia, tak i pro Editions. Jedná se tak o řešení pro všechny zákazníky, kteří milují luxus, ale hlavně pro ty, kteří se nespokojí s lacinou pohovkou, která se za pár let rozpadne. Jsou určeny pro ty, jež mají rádi hezké věci. Modely Natuzzi Editions jsou také řešením pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí platit přemrštěnou cenu. Cílovým uživatelem kolekce Natuzzi Editions

je střední a vyšší třída. Jedná se o nadstandardní výrobky, jež se stanou ozdobou každého obydlí.

Při výběru sedačky se obvykle každý řídí osobními preferencemi na vzhled, kvalitu a cenu. V současné době ale značka rozhoduje. Značka Natuzzi Editions je symbolem jistoty kvalitního nákupu, skvělého servisu a garance nejlepšího zboží za ty nejlépe vynaložené peníze.

Obrovskou výhodou sedaček Natuzzi Editions je i to, že si je ve stejné kvalitě můžete pořídit v Praze či Bratislavě, v zasněžené Kodani nebo v řeckých Aténách. Všude dostanete pohovku podle know-how italských mistrů řemesla a designerů. Vždy ponese punc kvality mistra Natuzziho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.