Nejlevnější čištění koberců a čalouněného nábytku

Čištění koberců

Pokud hledáte nejlevnější čištění koberců, matrací a čalouněného nábytku v Brně, jste na správném místě. Díky skvělým obchodním vztahům s firmou Kärcher, si můžeme dovolit nejnižší ceny na trhu. K profesionálnímu čištění koberců Brno využíváme vysavač Kärcher Puzzi 100 Super, který patří ke špičce ve svém oboru. Pracuje na bázi mokrého čištění, při kterém je tlakem vpraven čisticí prostředek do vlákna koberce a následně je vysáván do sběrné nádoby.

Při větším znečištění aplikujeme čisticí prostředek do koberce, necháme 10 minut působit a poté vysajeme. Čisticí prostředek je také z řady Kärcher a nemá žádné bělící či zesvětlovací účinky, po celé proceduře zůstane pouze příjemná svěží vůně.

Naši pracovníci jsou velice flexibilní, proto přistupují ke každému klientovi individuálně a netlačí je čas. A pokud si třeba chcete čistící techniku pouze zapůjčit, i to není žádný problém. – více informací se dozvíte na odkazu půjčovna vysavačů Brno. Dokážeme také ocenit stále zákazníky a podpořit seniory, studenty a ZTP klienty tím, že nabízíme slevy, k tomu dále připojujeme i dopravu v Brně zdarma. Pracujeme 24 hodin denně, a proto naše služby využijte kdykoliv včetně víkendů.
Naše služby si kladou za cíl, poskytnou kompletní servis, a tudíž je v nabídce i mytí oken a parapetů nebo například horizontálních žaluzií, a to opět za velmi přijatelné ceny s dopravou po Brně zdarma.

Autor úvodního obrázku: Yos C. Wiranata

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.