Sezónní doprodeje začaly! Jak toho využít při vybavování ložnice?

Léto, čas dovolených, cestování a skvělých zážitků, už je pomalu u konce. Pokud jste se právě vrátili z nějakého pobytu, určitě řešíte kupu nevypraného prádla, v práci na vás čeká spousta e-mailů k vyřízení a večer pak uléháte úplně vyřízení.

Když ale opadne prvotní šok z návratu, možná zjistíte, že jste si v době dovolené zvykli na jiný typ postele, povlečení, matrace či přikrývky. A ty vaše staré vám najednou nebudou vyhovovat. Jsou už seprané, je pod nimi horko nebo jsou příliš krátké. A spát v posteli, kde vám není úplně pohodlně, není z dlouhodobého hlediska dobré. Není tedy na co čekat. A právě teď je správná doba podívat se po nějakém novém kousku, protože konec léta je zasvěcený sezónním doprodejům.

Letní přikrývky? A na co?

Jestli jste zvyklí spát celý rok pod jedním typem přikrývky a v zimě si jen přidat ponožky, asi si říkáte, proč investovat do sezónních přikrývek. Jakmile si ale jednu pořídíte, pocítíte ten rozdíl na vlastní kůži. Letní přikrývky jsou totiž vyrobené z prodyšných materiálů a neváží víc jak pírko. Takže pokud potřebujete ke klidnému spánku být přikrytí, ale zároveň se nechcete moc zpotit, vyzkoušejte některý z letních modelů. Vybrat si můžete jak přikrývku na jednolůžko, tak i nadrozměrné francouzské přikrývky.

Zvyšte kvalitu svého spánku!

Pokud hledáte něco speciálního, máme pro vás tip na přikrývky od firmy Kvalitex s unikátním složením. Díky moderním technologiím lze do tkaniny přidávat i speciální karbonová vlákna, která odvádí nežádoucí statickou elektřinu. Už žádné buzení s rozcuchanými vlasy. Nebo spíš řešíte, jaký má spánek vliv na kvalitu vaší pokožky? V tom případě vás určitě nadchnou přikrývky s výtažkem z aloe vera, která udržuje pokožku hebkou a svěží.

Pořídit si něco nového do ložnice vám určitě udělá radost. Uvidíte, že i vaše rána budou rázem příjemnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.