Stylové bytové doplňky do Vaší domácnosti

Proutěné koše

Chcete si pořídit něco pěkné za dobré peníze? Trendy designové kousky najdete na Bella Rose, kde právě odstartoval velký letní výprodej. Úžasné dekorace a bytové doplňky tak koupíte se slevou až 70%!

Levné bytové doplňky

Léto sice končí, ale to neznamená, že by váš domov měl ztratit hřejivý nádech a útulnou atmosféru. Využijte letních výprodejů a pořiďte si konečně vše, co vám doma chybělo. Se slevou až sedmdesát procent tak pořídíte levné bytové doplňky v akci, kterými ozdobíte celý byt! Sháníte koberec, dekorace na stůl nebo třeba svícny? Vybírejte jedinečné kousky, které oživí a osvěží váš interiér i zahradu! Dekorace jsou k dostání z porcelánu, přírodních materiálů i skla. Poohlédněte se po ozdobách a vytvořte vlastní dekorace. Vaše peněženka bude jásat – zůstane plná a váš domov získá nový kabát.

Bytové doplňky

Mezi bytové doplňky se neřadí jenom výrazné obrazy a malby, ozdobné koberce nebo prostírání. Chcete-li vnést trochu unikátního designu třeba do pracovny či ložnice, pořiďte si originální úchytky na nábytek, které vás budou bavit! Úchytky mají mnohostranné využití, k otevírání nábytku i jako ozdobné háčky do chodby nebo kuchyně. Nezapomeňte – maličkosti dělají váš domov příjemným místem, kam se rádi vracíme!

Drobnosti do bytu na zahradu

Využijte slev na květináče, vázy a zahradní dekorace, které umocní krásu květin. Vybírat můžete bytové doplňky ve venkovském stylu, který pohladí na duši nebo skandinávský retro stylu, jenž v sobě snoubí originalitu a praktičnost. Vaše zahrada může ožít díky maličkostem. Stačí vyměnit obyčejné květináče za barevné, do vázy na stole přidat dekoraci či zápich s nápisem. Nezapomeňte si pořídit třeba ptačí budku, díky které budete mít přírodu zase o kousek blíž. Celý styl podtrhnou vonné svíčky rozmístěné venku i uvnitř, vložené do váz a vysypané například kamínky či pískem. Podzim se sice blíží mílovými kroky, na zahradě ale může kouzlo léta zůstat ještě pěknou řádku dní…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.