Stylové bytové doplňky do Vaší domácnosti

Chcete si pořídit něco pěkné za dobré peníze? Trendy designové kousky najdete na Bella Rose, kde právě odstartoval velký letní výprodej. Úžasné dekorace a bytové doplňky tak koupíte se slevou až 70%!

Levné bytové doplňky

Léto sice končí, ale to neznamená, že by váš domov měl ztratit hřejivý nádech a útulnou atmosféru. Využijte letních výprodejů a pořiďte si konečně vše, co vám doma chybělo. Se slevou až sedmdesát procent tak pořídíte levné bytové doplňky v akci, kterými ozdobíte celý byt! Sháníte koberec, dekorace na stůl nebo třeba svícny? Vybírejte jedinečné kousky, které oživí a osvěží váš interiér i zahradu! Dekorace jsou k dostání z porcelánu, přírodních materiálů i skla. Poohlédněte se po ozdobách a vytvořte vlastní dekorace. Vaše peněženka bude jásat – zůstane plná a váš domov získá nový kabát.

Bytové doplňky

Mezi bytové doplňky se neřadí jenom výrazné obrazy a malby, ozdobné koberce nebo prostírání. Chcete-li vnést trochu unikátního designu třeba do pracovny či ložnice, pořiďte si originální úchytky na nábytek, které vás budou bavit! Úchytky mají mnohostranné využití, k otevírání nábytku i jako ozdobné háčky do chodby nebo kuchyně. Nezapomeňte – maličkosti dělají váš domov příjemným místem, kam se rádi vracíme!

Drobnosti do bytu na zahradu

Využijte slev na květináče, vázy a zahradní dekorace, které umocní krásu květin. Vybírat můžete bytové doplňky ve venkovském stylu, který pohladí na duši nebo skandinávský retro stylu, jenž v sobě snoubí originalitu a praktičnost. Vaše zahrada může ožít díky maličkostem. Stačí vyměnit obyčejné květináče za barevné, do vázy na stole přidat dekoraci či zápich s nápisem. Nezapomeňte si pořídit třeba ptačí budku, díky které budete mít přírodu zase o kousek blíž. Celý styl podtrhnou vonné svíčky rozmístěné venku i uvnitř, vložené do váz a vysypané například kamínky či pískem. Podzim se sice blíží mílovými kroky, na zahradě ale může kouzlo léta zůstat ještě pěknou řádku dní…

Tags: , , ,


About the AuthorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top ↑

  • Vybíráte nové bydlení? Pak vám doporučujeme si prohlédnout dokončené developerské projekty Praha od firmy Sekyragroup!
    Vybíráte nové rodinné bydlení v Praze? Developer FINEP nabízí prodej domů v Praze za výhodné ceny!
    Stavíte nebo rekonstruujete? Pokud budete potřebovat rychle přistavit kontejner, využijte firmu Siegl kontejnery.
    Kvalitní posuvné interiérové dveře vám ušetří prostor v místnosti a můžete si je nechat vyrobit přesně na míru, dle vašeho přání!


  • Doporučujeme