Zahradní domek na nářadí

Zahradní domek

Jste-li šťastným majitelem svého rodinného domku, vily nebo rekreační chaty či romantické chalupy, určitě se vám postupem času začnou hromadit nejrůznější pomocníci, kterými jsou zahradní nářadí, sekačky na trávu, fréza na sníh a jiné nezbytné potřeby, bez kterých se při údržbě svého domu či chaty a při úpravě své milované zahrady neobejdete. A postupně vám začnou tyto předměty překážet a vy se Nerudovsky ptáte, kam s nimi?

Pak se začnete pídit po možnostech jejich uskladnění, kde by vám jednak nepřekážely, a jednak byste všechny zahradnické i jiné předměty a nářadí měli uskladněné přehledně na jednom místě. Nejvhodnějším řešením je zahradní domek na nářadí. Na našem trhu je celá řada takovýchto domků. Můžete zakoupit domek již zhotovený, který si necháte dovézt až na svou zahradu, nebo zvolit montovaný domek, který vám specializovaná firma doveze a smontuje, aniž byste se museli namáhat se stavbou, sháněním materiálu, ztrácet tím drahocenný čas a nervy. Pokud zvolíte variantu zakoupení hotového, či montovaného zahradního domku, pak na vás zbude pouze vybrat vhodné místo na své zahradě a toto stanoviště řádně přichystat, to znamená upravit plochu do roviny, případně zbudovat pevný základ. Samozřejmě, že rovná a zpevněná plocha je pro váš budoucí zahradní domek jednoznačně nejvýhodnější, neboť nezapomeňte, tato plocha bude tvořit ve vašem novém zahradním domku podlahu. A když už se rozhodnete pro takovouto stavbu, určitě byste nechtěli mít místo podlahy hlínu či písek. Podlaha může být betonová, či dřevěná. Betonová plocha tvořená litým betonem, či zámkovou dlažbou je z hlediska trvanlivosti výhodná. Volba dřevěné podlahy není také špatná, pokud na ni položíte vhodnou podlahovou krytinu, která vám umožní snadnou údržbu a úklid.

Dřevěný zahradní domek na nářadí

Samotný zahradní domek bývá zhotoven ze dřeva. Záleží jen na vašich představách a finančních možnostech, jaký typ a velikost zvolíte. Důležité je rovněž zastřešení, abyste nemuseli časem přikročit k výměně střešní krytiny, která by špatně odolávala povětrnostním vlivům ve vašem bydlišti. Až bude váš nový zahradní domek na vaší zahradě stát, budete mít radost, jak snadno a efektivně jste vyřešili uložení zahradního nářadí, ale i dalších potřeb, pro které jste dosud marně hledali optimální místo.

Autor úvodního obrázku – zahradní domek na nářadí: ciao_yvon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.