Zastiňte svá okna kvalitními, estetickými, a přitom cenově dostupnými žaluziemi nebo roletami

Už odedávna chtěli mít lidé možnost zastínit si svá okna proti slunci a večer, když rozsvítili, proti nechtěným pohledům kolemjdoucích. Stejně je tomu i dnes, změna nastala pouze v tom, jak různorodé stínění si můžeme vybrat. Závěsy se v drtivé většině používají k dekoraci interiéru, k zastínění oken pak můžete zvolit kupříkladu žaluzie či rolety.

Okna oděná do mnoha stylů

Díky různorodosti žaluzií si můžete vybrat ty správné, ať už jimi chcete opatřit okna ve společnosti, nebo v domě, bytě. Překážkou není ani to, jde-li o okna klasická, nebo střešní. Žaluzie do domu jsou k dostání v typech:

  • Horizontální,
  • vertikální,
  • dřevěné,
  • plissé,
  • V-LITE pro střešní okna.

Co se týče rozměrů, ve kterých se vyrábí, jsou k dostání v rozměrech typických oken, ale i atypická, stačí, abyste sdělili, o jak velkou prosklenou plochu jde.

Potěší vás bohatá paleta barev. Okna mohou být při zastínění výrazná nebo nenápadná, dokonce i v případě dřevěných žaluzií lze nejen různé odstíny v dřevitých barvách, ale i modré, zelené…

Jejich variabilita je výborná i v možnosti zastínění samotného. Pohodlné a jednoduché ovládání, s nímž zvládají manipulovat i děti, vpustí dovnitř právě tolik světla či slunce, kolik si přejete. Záleží na sklonu lamel. Pomohou vám ušetřit za klimatizaci, díky zamezení slunečních paprsků do interiéru jsou teploty nižší. Také při stažení přispívají k ochraně nábytku a dalšího vybavení příbytku před účinky slunce a UV záření.

Žaluzie jsou finančně dostupné a budete-li sledovat nabídky výrobců a prodejců, velmi rychle narazíte i na vámi vybraný druh za akční cenu.

Jakou zvolit alternativu místo žaluzií?

Hezkou možností k zastínění a zatemnění jsou rolety. Někdo je volí pro jejich celistvější a uhlazenější vhled oken, jiný zase kvůli propustnosti světla a materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Velmi důmyslně řešené jsou rolety „den a noc“. Jsou totiž průsvitné, ale i zastiňující. Kompletně všechny rolety jsou jednoduché na manipulaci – ruční nebo strojkovou, nezatíží vás ani údržba o ně. Velkou oblibu mají u dětí, protože se dají sehnat i v dětském, pestrobarevném provedení s obrázky.

Podíváte-li se na rolety za nízké ceny, zjistíte, že své okno můžete zatemnit za pár stovek, záleží na rozměru. Dopravu hradí firma Blirol za vás a zaregistrujete-li se, získáte slevu ve výši 5 %.

Zastiňte svá okna levně a získejte potřebné soukromí i ochranu před sluncem. Bude se vám doma bydlet spokojeněji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.