Díky kvalitním dveřím budete v bezpečí vy i váš majetek

Také se vám již někdy stalo, že jste zůstali vylekaní poté, co jste se dozvěděli, že nedaleko vaše domu byl vykraden jiný dům, když jeho obyvatele nebyli doma? Nebo pokus o vloupání, který „nevyšel“ jen díky tomu, že byl pachatel vyrušen? Tohle je realita všedních dnů, a my bychom měli předvídat, snažit se případným „lapkům“ jejich nekalý počin zamezit, ideálně je odradit dříve, než cokoli zkusí.

Abyste toho docílili, je důležité mít kolem nemovitosti plot, zavřená okna a také dveře, které nelákají ke snadnému vniknutí už tím, jak vypadají.

Investice do vchodových dveří se vyplatí

Jestliže rekonstruujete nebo budujete novou nemovitost, určitě stojí za to vybrat kvalitní, pevné a odolné nové vchodové dveře. Ty vás nejen chrání, ale dodávají mnohé na estetice vašeho domova. Jsou jednou z prvních věcí, které vy i návštěva spaříte, když k vám domů vstupujete.

Vybrat si můžete bytové dveře, bezpečnostní dveře nebo akustické. Co se týče vzhledu, všechny se dají koupit v mnoha provedeních. Nemusíte se obávat, že budete-li chtít bezpečnostní dveře, budou vypadat neosobně, stroze a studeně. Vše je totiž ukryto uvnitř dveří, ať už jde o zaměření na bezpečnost či akustiku.

Bezpečnostní dveře by dnes již měly být samozřejmostí. Aby byly skutečně odolné, mohou být doplněny o bezpečnostní integrované vícebodové zámky a bezpečnostní kování. Další vychytávkou proti vlámání a pro zvýšení stability dveří je zpevnění celé konstrukce hliníkovou pásovinou. Pohledově na dveřích přitom nic nepoznáte, mohou být jednoduché i se vzorem.

Hledáte dveře protipožární?

Na některých místech chceme nebo musíme sáhnout po protipožárních dveřích. Mají opodstatnění a jsou velmi důležité. Nejčastěji je používáme na oddělení kotelny, jako vstup do garáže z domu, do kanceláře a podobně. Běžně dostupné jsou např. protipožární dveře, které mají 30-ti minutovou odolnost. Tyto dveře mohou být plné, nebo prosklené. I povrchové úpravy jsou bohaté, stačí si vybrat.

Kompletní nabídku dveří bytových, bezpečnostních, akustických i protipožárních najdete na webových stránkách udosk.sk. Jejich kvalitní zpracování i vzhled vás zajisté mile překvapí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.