Přestaňte plýtvat energií díky domácí baterii

Plýtvání energií se dnes nenosí. Do spižírny si ji ale na později neuložíte. V domácím energetickém boxu neboli domácí baterii, se vám ale rozhodně nezkazí a využijete ji tehdy, kdy vám přijde nejvíc vhod. Ušetříte tak mnohem víc, než byste vydělali prodejem přebytečné energie do sítě.

Jaké jsou největší výhody domácí baterie?

Z finančního hlediska je rozhodně největším plusem úspora nákladů. Ta se na vašem účtu promítne daleko výrazněji než například prodej přebytečně vyrobené elektrické energie do sítě. Domácí baterie dovede komunikovat jak s vaší domácí fotovoltaickou elektrárnou, tak s tepelným čerpadlem. Díky tomu nejen ukládá přebytečnou energii na později, ale dovede také rozhodnout, kdy je vhodné ji využít. Celý systém je ovládán chytrým softwarem třeba z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu.

Vyhnete se tak výpadkům elektřiny, které jsou nejen nepříjemné, ale mohou také poškodit vaše elektronická zařízení. Ekologicky získanou energii tak navíc budete využívat až do posledního zbytečku.

Domácí baterie jsou vhodným řešením pro pasivní i nízkoenergetické domácnosti, ale čím dál tím častěji se pro ně rozhodují i živnostníci pro své kanceláře a provozy.

Sázíte na českou kvalitu?

Pokud nedáte dopustit na naše lokální produkty, doporučujeme nahlédnout pod pokličku sortimentu značce Tengeo, která nedávno přišla na trh s revolučním systémem domácích baterií Tengeo Energybox. Jedná se o domácí baterie napojené na inteligentní software, který dokáže komunikovat s ostatním chytrým elektronickým zařízením v domě a využívat tak uloženou energii efektivně. Nemůže se vám tak stát, že přijdete do studené domácnosti, nebo že budete uloženou energii využívat v době, kdy může běžet tepelné čerpadlo nebo fotovoltaika. Celý systéme je velmi intuitivní a snadný na ovládání.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.