Atraktivní lokalita na Žižkově nabídne moderní bydlení

Nový moderní bytový komplex nabídne vše, co byste od takového bydlení dnes očekávali. Trendem je minimalistický a elegantní prostor, kterým se můžete nechat obklopit je zde. Platí to pro všechny místnosti v nových bytech, ať už jde do koupelny, nebo obytné prostory. Lokalita, kde je moderní bytový komplex realizován, se přitom nachází v klidné městské části, která ale není ochuzena o veškerou občanskou vybavenost a možnosti kulturního vyžití a relaxace.

Relaxace a možnosti kulturního vyžití

Hovoříme tady o lokalitě Na Vackově, která ve svém okolí nabídne takové aktivity, jako možnost se proběhnout v parku na Balkáně, vyrazit zde na kole, kterým se můžete vydat také na cyklostezku, která vede skrz vrch Vítkov někdejším železničním tunelem. Bydlení v Praze na Žižkově vám umožní vyrazit také za kulturou, a to do blízkého kina Aero nebo do místních restaurací a hospůdek, které se nacházejí v oblasti horního Žižkova. Nové možnosti do budoucna poskytne také městské centrum, které vyroste na území bývalého nákladového nádraží Žižkov. Bytový komplex naleznete podél ulice Malešická a bude se jednat celkem o:

  • 5 moderních rezidenčních objektu
  • 342 moderně vybavených bytů

Různé dispozice bytů a moderní architektura

Pamatováno bylo rovněž na možnosti financování, díky kterým si bude moci toto bydlení dovolit více lidí. Jsou to zejména výhodné možnosti získání hypotéky, kdy pro vás odpadnou prakticky všechny administrativní náklady. Dostanete se tak na nízké úrokové sazby a získáte zdarma třeba znalecký posudek. Pokud vás některý z bytu zaujme, je možno si jej rezervovat. Prodej bytů na Praze 3 nabídne byty různých velikostí a dispozic od 1+kk do 5+kk a všechny poskytnou dostatek soukromí díky členité architektuře budov. Vybrat si můžete jak byty s balkonem, tak i s lodžií a užívat si tak vyhledávaného pocitu soukromí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.