Interiér ve skandinávském stylu

Svícen a zrcadlo

Která žena by nesledovala ráda módní trendy v ošacení, ale i v oblastech, jako jsou bytové doplňky, bytový textil, koberečky, osvětlovací tělesa, stolování a další interiérové doplňky. Je toho tolik, že jen velmi těžko byste rozmanité bytové doplňky našli v některém obchodu pod jednou střechou. Navštivte proto v pohodlí svého domova internetové stránky firmy Bella rose a budete překvapeni bohatostí a pestrostí nabídky. Na těchto stránkách naleznete úplně všechno, co byste měli rádi ve svém šatníku i ve svém interiéru.

Ženy určitě zaplesají nad nabídkou šatů, sukní, svetříků, vestiček, blejzrů, šál a dalších módních doplňků. Vesměs se jedná o výrobky z kvalitních materiálů, okouzlujícího střihu a nápaditého provedení detailů. Něžný a půvabný skandinávský styl upoutá pozornost nejen dam i dívek, ale i nejednoho muže. Tento romantický retro styl je příjemným pohlazením oka ve všední šedi.

Bytové doplňky

Hledáte-li něco nevšedního a zvláštního do svého domu či bytu, něco, co by ozvláštnilo a nenápadně, leč příjemně doplnilo váš interiér, pak jsou internetové stránky Bella Rose tou správnou adresou pro vás. Nabídka nejrůznějších doplňků je zde skutečně bohatá a umožní vám zařídit si svůj interiér v moderním skandinávském stylu.

Kromě ošacení a dalších módních doplňků zde naleznete například kouzelné svícny s nádechem romantiky, které jsou vhodné do každého interiéru. Podtrhnou atmosféru domova či zútulní kancelář. Velkolepé svícny i drobné svícínky jsou nejen dokonalou dekorací. Mohou být milým dárkem od srdce. Skandinávský styl inspirovaný venkovem totiž potěší všechny romantické duše.

Porcelánová úchytka
Porcelánová úchytka

Vyznačuje se drobnými detaily i čistými liniemi. Svícny a svícínky podle svého gusta na BellaRose najde jednoduše každý.
Rovněž nábytek lze pořídit ve skandinávském stylu. Z těch netradičních jmenujme například nábytkové úchytky, jejichž tvary, materiály a provedení v retro, rustikálním či naopak velice moderním stylu jsou zde dostupné v nepřeberném množství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.