Kovový zahradní nábytek

Zahradní nábytek se stává v dnešní stále populárnějším, protože čím dál tím víc slyšíme o rožnění, zahradních party a podobně, a také jsme na ně zváni nebo je i pořádáme. Lidi se tu sejdou, pojídají různá masa a jiné chuťovky, většinou stojí, ale pak je třeba si i po chvíli sednout, resp. mít na co položit talíř či sklenku. Vcelku se k tomuto účelu může přinést nábytek z domova nebo chaty, ale ten není přizpůsoben pobytu na povětrnosti a dešti, takže se to musí řešit jinak. A k tomu je potřeba si pořídit zahradní nábytek. Šikovný kutil může nařezat špalky stromů, něco ztlouci z přebytečných prken atd., ale nejlepším řešením je nábytek koupit. Má to několik výhod, především většinou nižší váhu a hlavně trvanlivost.
Pokračovat ve čtení „Kovový zahradní nábytek“

Nábytek do ložnice: Zapomeňte na šílené kombinace!

Chystáte se zařizovat novou ložnici, avšak stále si nejste jistí ohledně toho, jaký vybrat nábytek? Nevadí, naštěstí pro vás přinášíme užitečné rady a tipy, jež vám s vybavováním pomohou.

Mějte jasnou vizi

Jestliže vůbec nemáte žádnou představu o tom, jak by měla vaše ložnice vypadat, ihned to napravte. Mrkněte se na různé internetové stránky plné obrázků a ujasněte si, jaký styl interiéru ložnice se vám vlastně líbí. Až budete mít vybráno, teprve potom se můžete pustit do hledání jednotlivých kousků nábytku. Na prvním místě by rozhodně měla být postel, která by měla splňovat všechny zdravotní standardy, aby byl váš spánek co nejkvalitnější. Žádné rozvrzané kousky nekupujte! Taktéž dbejte na dostatek osobního prostoru na matraci.
U postele samozřejmě nesmí chybět noční stolky na odkládání různých věcí. Vybírejte tak, aby ladily k posteli a tvořily příjemný harmonický celek. Stejně postupujte i při hledání dalších kousků do daného interiéru, protože jinak vám vznikne nesourodý prostor, kde se ve výsledku nebudete vůbec cítit dobře, což je u ložnice jakožto místa určeného k odpočinku naprosto nežádoucí. Myslete i na to, že méně je někdy více a přemíra různých dekorací bývá spíše na škodu.

Nakupujte chytře

Při vybírání nábytku dbejte i na jeho praktickou stránku. Jednak vám samozřejmě musí poskytovat dostatek úložného prostoru pro vaše věci, ale též by měl být nenáročný na údržbu. Vysoce lesklé materiály jsou sice hezké, ale jde na nich vidět opravdu každé smítko, takže je musíte neustále opečovávat. Zamyslete se nad tím, kolik času denně chcete trávit leštěním a úklidem a podle toho se řiďte. Pro úklid sezónních věcí volte dřevěné bedýnky, či koženkové krabice, zapomeňte na nevkusné plastové boxy.
Pestrý výběr nábytku nejen do ložnice nabízí společnost HM Nábytek. V jejich internetovém obchodě taktéž naleznete kousky do kuchyně, anebo třeba kvalitní dětský nábytek s originálním moderním designem.

Moderní obývací pokoj je ideální místem pro odpočinek

Nejen v účesech a odívání se projevují módní trendy, je to i ve vybavení a uspořádání bytu. Změny tady nejsou ale tak rychlé, protože jen málokdo si mění třeba vybavení obývacího pokoje za dobu méně než 10 let.
Pro většinu lidí je obývací pokoj místem, kde máme sedací soupravu a televizi, setkává se zde rodina a odehrávají různé akce, jako jsou schůzky s přáteli apod., proto se nesmí přes užitnost zapomínat na estetické hledisko. Moderní obývací pokoj je pokoj s maximální užitnou a estetickou hodnotou, má co nejdéle a nejlépe sloužit a měl by mít i snadnou údržbu.
Pokračovat ve čtení „Moderní obývací pokoj je ideální místem pro odpočinek“

Zjistěte během okamžiku, kde nejblíž se vám nachází prodejna nábytku

Tak, jako potřebujeme denně nakupovat potraviny a využíváme obchod, který máme blízko domova, je i zboží, které nenakupujeme tak často a nemusíme vědět, kde všude v okolí máme prodejny, které jej prodávají. Mluvit budeme o nábytku.

Internet nám v mnohém usnadňuje práci. Najdeme na něm rychle a snadno informace o možnostech zateplení, seženeme řemeslníky, najdeme recenze na elektrospotřebiče, můžeme si nechat srovnat nabídky poskytovatelů energií a podobně. Existují i stránky viame.cz, na kterých snadno, rychle a přehledně zjistíte, jaké prodejny nábytku se nachází ve vašem městě a kde přesně jsou umístěné. To vám pomůže ušetřit zbytečnou cestu někam, kde už třeba nábytek nenajdete, nebo zjistíte, že jinde je otevřená prodejna jiná, nová.

Napříč celou Českou republikou

Příznivou zprávou je, že informace o nejbližších prodejnách nábytku najdete všude, kde potřebujete. Ať už chcete nakupovat nábytek v Ostravě, Plzni, nebo třeba nábytek v Hradci Králové, stačí dané město zadat do vyhledávače na stránkách viame.cz a ihned uvidíte přehled všech prodejen nábytku, které zde působí.

Oceníte to nejen v místě vašeho bydliště, ale i tam, kde se zdržujete občas a dané město příliš neznáte. Třeba když potřebujete koupit nábytek na chalupu, rodičům v novém městě, do něhož se přestěhovali, dětem, které jsou v podnájmu kvůli studiu na vysoké škole atd.

Díky tomu, že se vám zobrazí všechny prodejny nábytku budete mít dostatečný výběr prodejců i zboží, které potřebujete. Na své si jistě přijdou vyznavači velkých prodejen, i ti, kteří raději vybírají v menších prodejnách, mají rádi osobitější přístup, chtějí se vyhnout masám zákazníků.

Známé i méně známé prodejny nábytku

Díky množství propagace v televizi, rádiu, na billboardech ve městech určitě víte, že např. v Brně najdete prodejnu Jena nábytek, nebo Siko. Menší prodejny ale tuto velkou propagaci nemají, i když nabízí kvalitní, zajímavé zboží, můžete si u nich vybrat nábytek na zakázku, zhotoví vám 3D návrhy… Díky webovým stránkám viame.cz vám neuniknou velké, ale i malé prodejny, které byste možná bez povšimnutí obešli, což by byla škoda. I malé prodejny nabízí akční ceny, sezónní akce nebo výprodeje a umožní vám ušetřit nemálo peněz.

Tím ale nechceme říct, že u větších prodejců nemáte nakupovat. Velký pohyb nábytku na těchto prodejnách zaručuje nabídku trendy, moderních modelů, což je ideální pro ty, kteří se rozhodli zařídit byt či dům ve stylu, který je právě teď IN. Velké prodejny nabízí mnoho zboží z letákových akcí, které si můžete nechat zasílat v pravidelném newsletteru přímo do vaší e-mailové schránky. Aniž byste museli hledat aktuální slevové akce, budete je mít hned zčerstva ve schránce.

Profesionalita a bohatá nabídka zboží

Nakupovat můžeme nejen v kamenných prodejnách, ale i ve virtuálních e-shopech. Ty umožňují nabízet mnohem větší množství zboží, než by se dalo v kamenné prodejně. Díky tomu tady najdete nezřídka lepší ceny než v kamenných prodejnách. Využít můžete i slevy s použitím akčního kódu, který vám přijde např. e-mailem, nebo jej najdete v letáku. Stejně tak můžete dostat slevu na první nákup, jinde zase na opakovaný nákup… Sbírat můžete i body, které v příštím nákupu proměníte za peníze a o ty se vám sníží cena nákupu. Možností, jak ušetřit nakupováním v internetových obchodech je spousta.

E-shopy často nabízí i dopravu zdarma. Někdy na vybrané zboží, jindy na nákup nad určitou částku, anebo na celý nákup, ať už je jeho hodnota jakákoli. To znamená opět úsporu peněz od sta korun po tisíce. A pokud jste si chtěli nábytek odvážet kvůli úspoře sami na vozíku či jinak, nebudete to muset dělat, a přesto nic za dopravu nezaplatíte.

Nezbývá, než navštívit stránky viame.cz a najít prodejny nábytku ve vašem okolí. Můžete ihned přejít do internetového obchodu prodejce či na jeho webové stránky, prohlédnout si nabídku zboží a objednat jej. Rozměry, způsob montáže, rady k údržbě a podobně, to vše najdete v informacích o zboží. Kdyby vám něco chybělo, stačí zavolat či napsat prodejci a on vám rychle odpoví. Nový nábytek tak můžete mít doma s velkou slevou už zítra, nebo za pár dnů.

 

Nový showroom Natuzzi Italia

 

Slavnostním otevřením showroomu v březnu 2019 vstoupila společnost Natuzzi Italia do nové etapy prodeje luxusního nábytku na českém trhu. Promyšlená koncepce velkorysých prosto v Karlíně na Rohanském nábřeží 25 v Praze dýchá pravým italským espritem. Lokalita je přístupná z metra, tramvají i autem. 

Hlavním atributem celoživotní tvorby zakladatele Natuzzi Italia, pana Pasquale Natuzziho, je koncepčnost. V jeho práci se promítá myšlenka: „Domov je nejdůležitější místo k životu“. Tomuto mottu přizpůsobuje i nabídku, tzn. že nabízí nejen špičkové sedací soupravy, které se proslavily po celém světě, ale i množství doplňků, jež dotvářejí interiér. Pro pocit opravdové domácí pohody patří noční stolek u postele, stylová lampa, kusový koberec či fotorámeček s fotkou vašich blízkých. Tyto zdánlivé maličkosti dodají bytu autentičnost. A v tom je pan Pasquale Natuzzi mistr. Obrazem této filozofie je nově otevřený showroom. Vše je zde uspořádáno tak, abyste se hned po vstupu cítili jako doma. 

 

Jednotlivé tématicky komponované celky dotvářejí prosvětlené fotostěny s motivy regionu Puglia, jež vás doslova vtáhnou do přímořské atmosféry vkusu a elegance.  

V první části se ocitnete v interiéru, který je v moderním rustikálním duchu. Tento styl představuje pohovka Opera. Sedací souprava má náplň z peří a je potažená silnou přírodní kůží Cassidy, jež na omak působí sametově hebce. Je určená pro zákazníky milující klasiku, kvalitní materiály a zároveň pohodlí. Najde si jistě spřízněné duše i u zastánců country stylu. Kresba její ušlechtilé kůže ze speciálních evropských chovů bude časem patinovat, takže se s ní budete sžívat jako s věrným přítelem. 

Druhá část má moderně relaxační charakter, dosažený čistými liniemi a nožkami, jež vytvářejí vzdušnost až pocit, že pohovka levituje v prostoru. Představitelkou tohoto směru je zde kombinace dvojsedu a dvojsedu s otevřeným  rohem pohovky Kendo. Díky možnosti dvojsedu s jednou stranou bez područky lze vytvořit nečekaně elegantní a otevřený interiér. Kendo vypadá skvěle ve spojení kůže se sametem, jenž je momentálně v popředí zájmu. 

V postelovém studiu  vévodí Venere. Tato postel je jedinečná tím, že ji jako první model od Natuzzi Italia můžete mít kromě obvyklých 160 cm a 180 cm, určených pro dva, i ve 120 cm šíři. To představuje opravdové pohodlí pro komfortní single odpočívání a spaní. Je dokonalou představitelkou současného life style, jehož znaky jsou vysoké čelo, vyšší ležení a celkový potah. Doplňují ji noční stolky s nožkami z černého chromu a vysoce lesklým korpusem. Pokud zvolíte jako potahový materiál světlou kůži, získáte opravdový klenot do své ložnice. 

Nedílnou součástí celé prodejní expozice je již zmíněné množství doplňků jako jsou nádherné lampy, mramorové stolky a taburety. Zaujme i jídelní stůl se židlemi ze dřeva wenge v kombinaci s kůží nebo současným hitem, materiálem Manopesca.  

 

Je jen na vás, zda se při zařizování svého domova necháte inspirovat  showroomech Natuzzi Italia nebo zvolíte jiné potahové materiály a kombinace. Se vším vám na místě ochotně pomohou odborníci.