Moderní obývací pokoj je ideální místem pro odpočinek

Nejen v účesech a odívání se projevují módní trendy, je to i ve vybavení a uspořádání bytu. Změny tady nejsou ale tak rychlé, protože jen málokdo si mění třeba vybavení obývacího pokoje za dobu méně než 10 let.
Pro většinu lidí je obývací pokoj místem, kde máme sedací soupravu a televizi, setkává se zde rodina a odehrávají různé akce, jako jsou schůzky s přáteli apod., proto se nesmí přes užitnost zapomínat na estetické hledisko. Moderní obývací pokoj je pokoj s maximální užitnou a estetickou hodnotou, má co nejdéle a nejlépe sloužit a měl by mít i snadnou údržbu.
Pokračovat ve čtení „Moderní obývací pokoj je ideální místem pro odpočinek“

Kuchyňská linka na míru Vám zajistí maximalizaci užitných prostor

Kuchyně se v bytě přestavuje buď v rámci rekonstrukce celého bytu, ale většinou samostatně, hlavně z ekonomických důvodů. Kuchyní na míru se vybavují samozřejmě i novostavby domu.
Kuchyňská linka je v domácnosti místo, kde tráví, především žena, či ten, kdo vaří, mnoho času a tak je dobré, aby kuchyňská linka splňovala důležité parametry, jako je účelnost a estetický vzhled. Kuchyňská linka na míru je efektivním řešením, kterým bude zpříjemňovat život v bytě či domu po dobu mnoha následujících let.
Pokračovat ve čtení „Kuchyňská linka na míru Vám zajistí maximalizaci užitných prostor“

Byty v Praze

Bydlení v Praze je v dnešní době opravdu žádané. Každý si vybere dle svých finančních možností a dle svých představ. K mání jsou byty různých velikostí od 1+0 po 4+kk. Vše začíná velikostí bytu a přechází až na celkově uspořádání jednotlivých místností. Bydlet v hlavním městě s sebou přináší mnoho výhod, kterými se nechá nakonec rozmazlit každý. Pokračovat ve čtení „Byty v Praze“

Jak zařídit malý byt

Máte malý byt a málo místa? Chcete mít v malém bytě co nejvíc svého oblíbeného nábytku a nevíte, jak ho tam vměstnat? Pak můžete volit mezi dvěma variantami. Buď se z vašeho malého bytu stane skladiště, kde se nebude líbit ani vám, ani vašim hostům, nebo si vyberete na trhu nábytek a předměty nejen skladné, ale i účelné. I malý byt může majiteli poskytnout dostatek komfortu. Je však nutné využít účelně každý detail a každý koutek bytu.
Pokračovat ve čtení „Jak zařídit malý byt“

Točité schodiště nesmí v moderním domě chybět

Točitá schodiště patří stále mezi elegantní a efektivní řešení i v moderních domech, rezidencích a reprezentativních sídlech. Vyhledávají je jak soukromé osoby, tak i nejrůznější společnosti. Spojení poschodí formou točitého schodiště zaujme každého svým osobitým řešením. Evokuje romantický styl, který byl charakteristický pro zámecké prostory. Kdo má rád prostředí starých zámků, či různých loveckých zámečků, určitě se neubrání při budování svého nového domu, či firemního sídla tomuto kdysi tak oblíbenému řešení. Mnohdy bylo takové točité schodiště nádherným uměleckým dílem.
Pokračovat ve čtení „Točité schodiště nesmí v moderním domě chybět“