Klidný průběh rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu se po čase nevyhne žádnému obydlí. Většinou je to věc, která je odkládaná, co nejvíce je to možné. Lidé se obávají vysoké ceny rekonstrukce a jejího dlouhého trvání. Nemusí tomu být vždy. S dobrou společností se můžete mnohým peripetiím vyhnout. Takovou společnost je i společnost Fix Servis, za jejíž pověst mluví desítky spokojených klientů.

Rekonstrukce bytu rychle

Rekonstrukce bytu může v některých případech trvat věčnost. Se společností Fix Servis je tomu jinak. Společnost chápe, že rekonstrukce bytu je poměrně velký zásah do osobního života, a proto se jí snaží provést co nejrychleji. Přesné lhůty pro jednotlivé typy bydlení si můžete přečíst na webových stránkách společnosti.

Žádný nepořádek v domě

Čeho se také mnoho lidí bojí, je nepořádek vzniklý po rekonstrukci. Ani to s Fix Servis nehrozí. Společnost každý den po konci práce uklidí společné prostory. Zároveň se snaží provádět ty nejhlučnější úkony v době, kdy je většina lidí v práci. Tím zároveň omezíte naštvanost vašich sousedů.

Rekonstrukce bytu levně

Rekonstrukce bytu je provedena nejen kvalitně a citlivě k vašemu okolí, ale zároveň společnost Fix Servis dělá maximum pro to, aby její ceny byly milým překvapením v poměru k vysoké kvalitě služeb. To všechno z ní činí jedničku na rekonstrukce bytu v Praze a okolí.

Stavební spoření pro Vaše nové bydlení

Investice do bydlení bývá tou největší investicí v životě. Proto je potřeba řádné zvažovat způsob, jak zajistit finance pro stavbu nebo rekonstrukci objektu pro vaše bydlení. Není nic jednoduchého vzít si půjčku či úvěr a upsat se na desítky let věřiteli, v tomto případě některé bance nebo stavební spořitelně a pořádně tak zatížit domácí rozpočet.
Pokračovat ve čtení „Stavební spoření pro Vaše nové bydlení“

Jak zařídit malý byt

Máte malý byt a málo místa? Chcete mít v malém bytě co nejvíc svého oblíbeného nábytku a nevíte, jak ho tam vměstnat? Pak můžete volit mezi dvěma variantami. Buď se z vašeho malého bytu stane skladiště, kde se nebude líbit ani vám, ani vašim hostům, nebo si vyberete na trhu nábytek a předměty nejen skladné, ale i účelné. I malý byt může majiteli poskytnout dostatek komfortu. Je však nutné využít účelně každý detail a každý koutek bytu.
Pokračovat ve čtení „Jak zařídit malý byt“