Parkovací místa se stávají vzácným artiklem

Parkování ve městech v posledních letech představuje poměrně velký problém snad pro každého motoristu. A pokud máte být někde včas, je hledání místa pro vaše auto stresující záležitostí.

Stálý nedostatek bezplatných parkovišť

Jen vzácně lze narazit na neplacená parkovací místa, a když už je najdete, bývají beznadějně plná. V každou denní dobu. Lidé jsou vynalézaví, proto i parkoviště obchodních domů a supermarketů se stávají místem k umístění vozu či motorky zdaleka ne jen pro nákupů chtivé zákazníky. Z toho důvodu už mnohé obchody přistoupily k takovým řešením, jakým je například nutnost převzít si na vrátnici při vjezdu na parkoviště lístek, který musíte nechat potvrdit u pokladny razítkem, čímž stvrdíte, že jste parkovali skutečně za účelem nákupu v daném obchodě. Pak můžete bezplatně odjet. A dělat každý den nákupy jen kvůli parkování nezní zrovna jako ideální věc.

Placená parkoviště na stání celý den, každý den? Ani náhodou

Jestliže nemáte štěstí na „úlovek“ v podobě místa k parkování na neplaceném úseku, musíte se chtě nechtě smířit se stáním vozu za poplatek. Jenže parkovat tak každý den, celý den, protože jste v zaměstnání, může být dost drahou záležitostí. Abyste nakonec nevydělávali jen na parkovné. Určitým východiskem je pronajmout si nebo koupit parkovací místo, které bude jen vaše. Za určitý peníz získáte pocit jistoty vždy, když jedete do práce, na nákupy a kamkoliv jinam. Abyste se však nesetkali s tím, že si nějaký opovážlivec troufl zaparkovat na vaše místo, pořiďte si parkovací zábranu.

Sklopné i pevné parkovací sloupky

Vyhněte se případným nepříjemnostem s nezvaným hostem na vašem parkovacím místě koupí parkovacího sloupku. Vybírat lze ze sklopných a pevných variant. Sklopné parkovací sloupky bývají opatřeny klíčem, který vám pomůže sloupek sklopit, když potřebujete parkovat a naopak. Oba typy parkovacích zábran jsou oblepeny reflexní páskou, takže nehrozí střet s vozidlem ani v noci. Samozřejmě se počítá s tím, že budou vystaveny všem rozmarům počasí, proto jsou opatřeny takovou povrchovou úpravou zajišťující jejich dlouhou životnost.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.