Mobilní klimatizace je pomocníkem k nezaplacení

Pomalu již druhým rokem, kdy bydlíme v našem novém domě, řešíme, zda si do domu nechat instalovat klimatizaci či nikoliv. V domě je totiž během léta příšerné horko, které naše místnosti za žádnou cenu nechtějí pustit ven. Pokud pak máte v takovéto sauně trávit celý den, na náladě vám to příliš nepřidá o to více, nemůžete-li se díky příšernému dusnu večera ani pořádně vyspat. Jelikož ale ne vždy, obýváme všechny místnosti v bytě, rozhodli jsme se otestovat variantu mobilní klimatizace, kterou nám doporučila kamarádka, a musím uznat, že je naprosto senzační. Kamkoliv se v bytě přemístíme, můžeme si jí jednoduše vzít s sebou a ochlazovat vzduch v aktuální místnosti.

Klimatizace mobilní je profesionálem i v zimě

Z počátku jsme nemohli uvěřit tomu, co všechno zvládne jedna taková malá přenosná klimatizace. Mobilní způsob přepravy nám vyhovoval nadmíru, její ochlazování vzduchu rovněž, ale to, že umí fungovat i v zimě, respektive topit, nás již nenapadlo. A ano, ona to opravdu umí. Je až k nevíře, jak takto malý přístroj dokáže změnit život. Využít ji tak můžeme nejen v létě, kdy je nám doma úmorné vedro, ale i v zimě, kdy alespoň poprvé za dva roky ušetříme za energie. O to víc se mi naše nová domácí společnice začíná líbit.

Přenosná klimatizace, o které ani nevíte

Díky tomu, že je tato přenosná klimatizace nadmíru tichá, při jejím chodu o ní ani nevíte. Dokonce při ní usne i batole, které má křehké spaní, což mám vyzkoušeno sama na svém synovi Vaškovi. Jakožto matka tak tuto funkci rozhodně oceňuji. Kromě jiného je ale její velkou předností i to, že bravurně odvlhčuje vzduch v místnosti. Což také maminky malých děti jistě ocení. Navíc je díky tomu, že je na dálkové ovládání velmi snadno ovladatelná a jednotlivé programy si můžete načasovat a naprogramovat právě tak, jak vám to přijde vhod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.