Prodej bytu nebo jeho pronájem zvládnete i bez vlastního právníka

Chcete prodat nebo pronajmout byt zcela ve vlastní režii? Pomůže vám s tím portál DigiReality.cz. Stejnou pomoc nabídne ve chvíli, kdy naopak nové bydlení hledáte.

Mezi ostatními realitními portály vyniká DigiReality.cz nejen bohatou a aktualizovanou nabídkou, ale i celou řadou přidaných služeb. Řada z nás spolupráci s realitní kanceláři volí ne proto, že bychom si nebyli schopni dát na internet nabídky, že prodáváme či pronajímáme byt nebo dům. Případně se podívat po nabídkách, které by nám vyhovovaly, když stojíme na opačném konci řetězce. Často však tápeme třeba, pokud jde o smlouvy. A i jejich zpracování si máte možnost na DigiReality.cz zadat. Nemusíte si tedy ani najímat vlastního právníka, který se těžce shání a vyjde mnohem dráž.

Vzory smluv i smlouvy na míru

Potřebujete vzor nájemní smlouvy? Kvalitní nájemní smlouvu, odpovídající platným zákonům, máte možnost na portálu DigiReality.cz získat elektronicky za 200 Kč. Smlouva vám bude doručena e-mailem. Potřebujete-li specifickou nájemní smlouvu na míru, i tu si lze objednat, a to včetně telefonické konzultace s advokátem. Opět nemusíte nikam jezdit a advokát připravenou smlouvu doručí e-mailem.

Podobně komfortní právní služby získáte i při prodeji či koupi nemovitosti. Objednat si lze dvě verze kupní smlouvy. V podobě minima služeb, což představuje sepsání smlouvy, návrh vkladu do katastru a vyhotovení předávacího protokolu. Součásti této služby za 2900 Kč je i 30 minut telefonické konzultace s advokátem. Rozsáhlejší balíček právních služeb lze pak získat za 9900 Kč. Ten zahrnuje vyhotovení kupní smlouvy, zapracování případných potřebných změn, přípravu budoucí smlouvy o koupi nebo rezervační smlouvy, návrh na vklad do katastru nemovitostí, služby v oblasti advokátní úschovy kupní ceny a případných listin, kompletní ověření podpisů i vyhotovení předávacího protokolu.

Spočtěte si hypotéku

Chcete byt a dům koupit? A čeká vás rovněž proces získání financí na tuto transakci? Realitní server má k dispozici i kvalitně zpracovanou hypoteční kalkulačku. Snadno si tak kdykoliv prověříte výši svých splátek podle toho, kolik potřebujete do nákupu bytu či domu investovat.

13 let na trhu a téměř 30 000 aktuálních inzerátů

To je bilance portálu DigiReality.cz. Firma již 13 let na jednom místě shromažďuje nabídky realitních kanceláří. Díky tomu nejsme odkazáni pouze na omezenou nabídku jedné z nich, ale máme přehled o kompletním trhu s nabídkou bytů, domů, chalup, chat, pozemků, zahrad i komerčních prostor.

TIP: Podívejte se na aktuální byty na prodej. Kdo chce naopak inzerovat na portálu sám, může. Inzerce je zdarma. Realitní server má propracované vyhledávání i kvalitní zobrazení každé nabídky. Vážní zájemci využívají možnost zasílání novinek e-mailem, i jejich sledování přes RSS. Služby portálu vám umožňují snadno najít kupce či nájemníka, ale i pro sebe nové bydlení či nemovitost, ev. pozemek k jinému účelu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.