Vodovodní baterie musí mít styl, který ladí s koupelnou

Dostát své původní představě a vybrat si něco, co bude do sebe zapadat doslova a do písmene jako jednotlivé dílky puzzle. Pokud jde o vodovodní baterii, měla by zapadnout do koupelny tak, aby nepůsobila na první pohled rušivě a důležitý je také důraz na její praktické využití.

Oněm starým kohoutkovým variantám už odzvonilo, dnes vyhlížejí spíše retro a navíc platí, že páková baterie umí šetřit vodu. A po jaké materiálu bychom měli sáhnout? I když je pravda, že chromový je nejčastěji poptávaný, na trhu je mnohem pestřejší výběr.

Vsadit dnes můžete na „různé koně“

Některé materiály vypadají dobře a jistě jim patřila v posledních sezonách velmi zasloužená pozornost. Mexen baterie s keramickou hlavou nabídne mosazné provedení a perlátor, jenž umožní šetřit v každé domácnosti.

Pokud jde o barevné provedení, vybírat lze mezi bílou, černou nebo také zlatou, záleží, jakému odstínu se bude ve vaší koupelně líbit nejvíce. Proč tedy nezvolit například chromovou variantu? Moderní design, ale i sázka na klasiku, stačí si jenom vybrat! Dnešní zařízení vám může sloužit dlouhé roky, rozhodně nejde o nákup na několik málo sezon.

Sprchový kout aneb úspora místa především

V koupelně ještě na malý okamžik zůstaneme. Jinak řečeno, jen vhodně zvolenou baterií to rozhodně nekončí! Slyšeli jste už o novince, kterou je sprchový kout WALK-IN? Žádné dveře, mnohem více místa, na první pohled jednoduchost a na druhý trend, jenž už asi v budoucnu ani nebude moci být překonáván. Elegantní vzhled, ať už si přejete malou vaničku nebo dlažbu, záleží už jen na osobním vkusu. Tenké tvrzené sklo zajistí pohodlí i v menších koupelnách, zabírá totiž jen minimum prostoru. Nátěr pro snadné čištění potěší při každé údržbě, která vás nebude stát příliš velké úsilí. Dokonalost je totiž už za dveřmi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.