Zakrývací plachty mají široké uplatnění nejen na zahradě

V současné době jsou zakrývací plachty velice oblíbené, a to jak v průmyslovém segmentu, tak i mnohých domácnostech, respektive na zahradách. Pokud potřebujete zakrýt dřevo přichystané na zimní období, ochránit bazénovou vodu před hmyzem a listím či uschovat stavební materiál, využijte krycí plachtu. Právě k uvedeným účelům totiž slouží. V následujících řádcích vám prozradíme, jakými vlastnostmi se může pochlubit a kdo plachty prodává.

Krycí plachty z kvalitního materiálu

Pro výrobu zakrývací plachty se používají vysoce kvalitní materiály, od kterých se očekává dlouhá životnost, pevnost a odolnost vůči mechanickému poškození. Velice často se setkáte s plachtami z kašírovaného polyetylenu, jenž zaručuje ochranu před nepřízněmi počasí. Zvládají přímé slunce, povětrnostní vlivy, ale klidně i mráz. Co se tepelné stálosti týče, ta je zajištěna od -40 °C do +60 °C.

Pokud se bojíte, že vám dřevo zmokne, krycí plachta je řešení, protože kašírovaný polyetylen je nepromokavý.

Kovová oka zajišťují snadnou manipulaci s plachtou

Pro jednoduchou manipulaci s plachtou a její snadné upevnění jsou připravena kovová oka. Obávat se nemusíte rozhodně ani protržení plachty v oblasti těchto ok, protože materiál je okolo nich zdvojen. Vybrat si můžete z různých velikostí, případně si necháte vyrobit plachty na míru podle vašich potřeb a požadavků.

I barevná škála je poměrně pestrá. Plachty jsou v modré, zelené, ale i bílé barvě. U některých variant je dokonce čiré provedení. Jestliže hledáte specialistu v této oblasti, obraťte se na Plachty Štěpáník. Jedná se o společnost, která nabízí stínící sítě i zakrývací plachty. Většinu zboží má skladem, navíc ještě umožňuje výrobu na míru. Spokojení budete jak s kvalitou výsledných produktů, tak i cenovou politikou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.