Změnou dodavatele energií ušetříte ročně nemalé částky

Pokud se hrozíte každého ročního vyúčtování za plyn a elektřinu, je na čase zamyslet se nad tím, zda je stávající dodavatel energií pro vaši domácnost stále výhodný. Řeč není jenom o ročních úsporách, ale též lepším přístupu a férovém jednání. Přitom celý proces změny dodavatele energií je rychlý, jednoduchý a téměř bezpracný.

Neplaťte víc, než je nutné

Levná elektřina není to jediné, co u nového dodavatele získáte. Navíc nebudete platit žádné aktivační poplatky. Současně vás nepříjemně nepřekvapí ani poplatky skryté. Můžete si být jisti přátelským a vstřícným přístupem nejen během samotné změny, ale též i později v případě jakýchkoliv potíží. Nikdo vás nebude zatěžovat administrativou a vyúčtování bez potíží porozumíte.

Kolik ušetříte?

Jestli je u nového dodavatele levný plyn či elektřina, se dozvíte velice snadno. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, v němž zadáte údaje z vašeho dosavadního vyúčtování. Nebo si to můžete usnadnit ještě více, vyúčtování vyfotíte a nahrajete. Na základě vaší poptávky budete kontaktování odpovědným pracovníkem, jenž vám pošle co nejvýhodnější kalkulaci odpovídající požadavkům vaší domácnosti. Jste-li spokojeni, nic nebrání realizovat změnu dodavatele.

Vše zařídíte z pohodlí domova

Na stránkách https://www.epet.cz/ vyplníte potřebné dokumenty online, podepíšete a odešlete na uvedený email. Ostatní za vás zařídí váš nový dodavatel energií. Postará se o montáž měřidla, přepis odběrného místa, administrativní úkony související s ukončením současné smlouvy a uzavřením smlouvy o distribuci elektřiny nebo plynu u společnosti nové. Jakmile všechno proběhne v pořádku, bude zahájena dodávka energií na vaše odběrné místo. Délka celého procesu závisí na výpovědní době, standardně se pohybuje kolem 3 měsíců. Pravidelně budete o jednotlivých krocích změny informováni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.