Férový realitní portál CINCINK nabízí mnohem víc než inzerci zdarma!

Prodáváte dům? Kupujete byt? A chcete dobře prodat a ještě lépe nakoupit? Poradíme, co pro to musíte udělat!

Co je lepší? Koupit nemovitost přímo od majitele, nebo přes realitku? Co všechno byste měli zahrnout do úvah, abyste zvládli splácení hypotéky? Jak ověřit zájemce o koupi nemovitosti? Jaké jsou argumenty, které vám pomohou prodat i bez slevy? To je jen výčet témat a článků, po jejichž přečtení se stanete odborníkem na reality. Najdete je na wikipedii férového realitního portálu CINCINK (Cincink wiki). Samotný portál toho však nabízí mnohem víc.

Portál, který na realitním trhu nemá obdoby

Širokou škálou služeb férový realitní portál CINCINK na českém, ale troufneme si prohlásit, že i na evropském realitním trhu nemá obdoby. A je tak více než žhavým konkurentem realitních kanceláří. Osobně věříme, že jakmile se s ním klienti seznámí, tak se začnou realitkám vyhýbat. Z mnoha důvodů, jimž v první řadě dominuje přemrštěná provize, jíž si některé RK strhávají z prodeje. Ušetřit však můžete nejenom na ní.

Prodejte za nejvyšší cenu

Největší úspory (ve srovnání s prodejem přes RK) dosáhnete, pokud za svou prodávanou nemovitost získáte co nejvyšší částku. Ta, nalijme si čistého vína, v zájmu mnoha realitních kanceláří není, byť vám to samozřejmě nepřiznají. Realitky chtějí mít prodej bytu či domu co nejrychleji za sebou, aby mohli přistoupit k dalšímu obchodu. A je otázka za jakou cenu? Samozřejmě za cenu sníženou. V součtu se zmíněnou provizí už jsme na docela vysoké částce, která vám proklouzne mezi prsty. A to je škoda, namyslíte?

Dobře prodáte i nakoupíte

Férový realitní portál CINCINK je tu spolu s Komerční bankou od toho, abyste dobře prodali i nakoupili. Aby jak prodej, tak koupě bytu probíhala a především skončila nad vaše očekávání. Aby u vás převládli pocity z dobře uzavřeného obchodu.

Rozhodně je z čeho vybírat

Hlavní devizou portálu není jen inzerce zdarma, byť i ta stojí za zmínku. Na portálu snadno a zdarma uveřejníte svůj inzerát, a stejně tak jinými inzeráty můžete surfovat. Těch na portálu momentálně najdete okolo třiceti tisíc. S nabídkami domů, bytů, pozemků, komerčních i nebytových prostor. Že byste si na něm nevybrali? Málo pravděpodobné. Zvažujete-li koupi domu či bytu, je více než pravděpodobné, že zde si vyberete.

Široká škála služeb

Tímto však nabídka služeb portálu zdaleka nekončí. Naopak. Specialisté portálu vás celým procesem prodeje i koupě bytu mohou doprovázet. Poradí, nasměrují, nabídnou řešení. Ať již si lámete hlavu s textací inzerátu, nafocením nemovitosti či vypracováním odhadu jeho ceny. Stejně jako vizualizace a 3D plánku interiéru.

Služby za hubičku

Pomocnou ruku však nabízejí i právníci, daňoví a hypoteční poradci. Zkrátka specialisté, jejichž služeb můžete, ale nemusíte využít. A ve srovnání s výší provize, jíž by si realitní kancelář z prodeje strhla, doslova za hubičku. Ceny za jednotlivé služby jsou velmi slušné. Kompletní ceník je každopádně k dispozici přímo na stránkách portálu cincink.cz. Nezaměřujte se však jen na ceny, Proklikejte se i do hlubších struktur portálu k online průvodci, hlídací kočce a hypoteční kalkulačce. Až pak zjistíte, o jak komplexní portál se jedná. Portál, jež si zcela určitě zaslouží vaši pozornost. Tak mu ji věnujte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.