Ochraňte svoji nemovitost před nechtěným ptactvem

Zvláště ve větších městech se velmi často setkáváme s nemilým faktem – jsou v nich volně žijící ptáci, kteří si svá obydlí rádi staví na nejrůznějších budovách. A je jim jedno, jestli jde o budovu nově opravenou, chráněnou památku, kostel či cokoli jiné. Pokud nehledají místo, kde si postavit obydlí, alespoň si sednou kupříkladu na římsu, parapet okna, okap, stříšku nad dveřmi a sledují okolí. Jenomže… při tom občas kálí. Jestliže je jich však víc, dovedou znehodnotit až zničit mnohé za mnoho peněz. Proto je dobré se proti ptactvu velmi dobře vyzbrojit.

Pomoc v podobě hrotů

Možná už jste si na některých domech všimli tenkých hrotů, které byly umístěny na římsách nebo třeba parapetech oken. Tato jednoduchá vychytávka dovede zabránit usednutí ptáků, což brání nejen jejich shromažďování, ale i stavění obydlí. Vybrat si můžete hroty proti ptactvu různé velikosti. Jednoduše tak zamezíte hnízdění větších druhů ptáků, jako jsou holubi, ale i menších druhů, kupříkladu vlaštovek.

Cena hrotů začíná už na 117 Kč za metr. Jejich připevnění je jednoduché a rychlé, a to za pomoci bílého lepidla Mamut glue. Zvolit můžete typ hrotů jen na větší ptactvo, ale i typy, které jsou uzpůsobeny jak na větší, tak menší ptáky.

Nemusíte se obávat, že by ptactvu hrozilo nebezpečí. Hroty nejsou ostré, takže se nemohou poranit. Skvělé je i to, že můžete aktuálně hroty zakoupit za zvýhodněné ceny s příjemnou 13-ti procentní slevou.

Inspirujte se ostatními

Jestli si nejste jisti, které zábrany proti vlaštovkám. Vybrat, můžete se obrátit na pracovníky firmy hroty.cz, nebo vsadit na spokojenost ostatních zákazníků. K nejprodávanějším hrotům chránícím nemovitost před holuby i vlaštovkami patří hroty proti ptákům hr-180. Aktuálně koupíte 1 m těchto hrotů již za 160 Kč včetně DPH.

 

Nenechte svůj dům znehodnocovat či dokonce ničit. Zábrany proti ptactvu v podobě hrotů s jednoduchým uchycením vám zaručeně pomohou. Opatřete si je co nejdříve.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.