Parní čističe vám mohou ušetřit až tisíce korun ročně

Parní čističe jsou velice účinné. Díky tomu se hodí i do domácností s alergiky. Díky své technologie vám navíc pomohou výrazně ušetřit.

Pára toho dokáže mnohem víc, než si možná myslíte. Nejenže je skvělá v sauně, ale hodí se také jako úžasný čistící prostředek. A v tomto článku vám ukážeme, proč tomu tak je.

Dokonalé čištění

Parní čističe Karcher a čištění s párou obecně zajistí dokonalejší výsledek než v případě klasické vody a mopu. Parní čističe totiž dokážou zlikvidovat až 98 % bakterií a alergenů. A nepotřebují k tomu ani chemikálie, které jsou častým spouštěčem astmatu. Jak je to vůbec možné?

Může za to velmi vysoká teplota. Jistě víte, že pára je voda v plynném skupenství. A aby se do tohoto skupenství dostala, musíte ji zahřát zhruba na teplotu 100 °C a vyšší. Takto vysoké teploty jsou doslova postrachem pro veškeré mikroorganismy. Je jedno, jestli parní čističe Karcher využijete k čištění podlahy nebo nábytku. Vždy totiž budete mít jistotu, že jste pro zdraví sebe i své rodiny udělali maximum. Na podobném principu staví i parní žehlící stanice Karcher.

Náš tip: O oblečení je potřeba se řádně starat. Ale víte, podle čeho nakupovat dobře padnoucí oblečení? Style coach vám poradí, jaké barvy a střihy nosit, aby vám to vždy slušelo.

Parní čističe šetří peníze

Velkou výhodou parních čističů je i úspora financí. Zatímco při běžném čištění budete používat chemické přípravky, tady si vystačíte pouze s vodou. A za vodu nezaplatíte tolik jako za potřeby na umývání podlahy. Ročně tak můžete ušetřit i několik tisíc korun, které pak můžete použít například na krásnou rodinnou dovolenou nebo na jiné kratochvíle.

Ba co víc, při parním čistění spotřebujete menší množství vody než v případě klasického čištění. Parní čističe Karcher navíc mají velmi vysoký výkon, což je při ohlédnutí na jejich spotřebu ohromující. Zvlášť když zjistíte, že s nimi můžete čistit téměř jakékoliv typy podlah a celou řadu dalších povrchů. Ušetříte si tak spoustu práce a času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.