Lešení vám může zachránit život!

Neriskujte svůj život balancováním na žebříku a pronajměte si lešení!

Také jste zažili, jaké to je pracovat ve výškách ze žebříku? Pokud ano, tak jste hodně riskovali. A nedoporučujeme to opakovat. Pády ze žebříků mohou být fatální. Čím vyšší výška, ve které pracujete, tím se zvyšuje šance, že pád z ní nepřežijete. A pokud ano, tak s vážnými následky. Lešení pak je v podstatě jedinou volbou.

Multifunkční lešení

Lešení, tedy dočasnou stavební konstrukcí, využijete při vykonávání široké škály činností. Při některých, jako jsou například stavby, opravy a nátěry fasád, ale třeba i střihy vysokých živých plotů, se bez nich však neobejde.

Lešení, nebo pracovní plošina

Lešení také využijete jako pracovní plošinu, k podpěru konstrukčních prvků při stavbě a v první řadě funguje jako účinná ochrana před pádem. Konstrukce lešení je totiž na rozdíl od běžného žebříku stabilní. A tím i bezpečná. Jaké existují možnosti?

Druhy lešení

V segmentu lešení se spolu s výše zmíněnými pracovními plošinami setkáme i s podpěrnými konstrukcemi a konstrukcemi ochraňujícími pracovníky a chodce. Co se materiálu týče, lešení můžete mít ocelové, hliníkové, sklolaminátové i dřevěné. Speciální kategorií je lešení mobilní často využívané právě při pracích na zahradách a opravách rodinných domů.

Lešení si nekupujte, ale pronajměte!

Dobrou zprávou je, že lešení si nemusíte hned kupovat, ale máte možnost si jej za výhodných podmínek pronajmout. Pronájem kvalitního lešení a bednění nabízí například půjčovna lešení Scaserv, s r.o. s pobočkami hned na třech místech v Čechách (Praze, Brno, Ostrava), jedné na Slovensku (Bratislava) a jedné v Polsku (Chorzów).

Fasádní či modulové?

V nabídce najdete lešení fasádní, bez nichž se neobejde žádná výšková stavba včetně oprav fasád, i modulové, které je zase nezbytné pro veškeré prostorové stavební konstrukce. Praktické však jsou i pomocné mobilní věže.

Stěnové a stropní bednění

Jde-li vám o bezvadný povrch betonových konstrukcí, nemělo by vaší pozornosti uniknout stěnové bednění. Rovných stropů zase docílíte pomocí stropního bednění. Na stavbě však zcela určitě využijete i mobilní schody, oplocení, přechodové lávky a schodišťové dveře.

Montáž i demontáž v ceně

Součástí pronájmu lešení a bednění samozřejmě je i jeho odborná montáž a demontáž. Ta je zárukou maximální stability daného systému a s ní související bezpečnosti práce, která je na lešenářských systémech společnosti Scaserv stoprocentně zaručena. Tak neváhejte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.