Lešení vám může zachránit život! | AZ domy

Lešení vám může zachránit život!

Neriskujte svůj život balancováním na žebříku a pronajměte si lešení!

Také jste zažili, jaké to je pracovat ve výškách ze žebříku? Pokud ano, tak jste hodně riskovali. A nedoporučujeme to opakovat. Pády ze žebříků mohou být fatální. Čím vyšší výška, ve které pracujete, tím se zvyšuje šance, že pád z ní nepřežijete. A pokud ano, tak s vážnými následky. Lešení pak je v podstatě jedinou volbou.

Multifunkční lešení

Lešení, tedy dočasnou stavební konstrukcí, využijete při vykonávání široké škály činností. Při některých, jako jsou například stavby, opravy a nátěry fasád, ale třeba i střihy vysokých živých plotů, se bez nich však neobejde.

Lešení, nebo pracovní plošina

Lešení také využijete jako pracovní plošinu, k podpěru konstrukčních prvků při stavbě a v první řadě funguje jako účinná ochrana před pádem. Konstrukce lešení je totiž na rozdíl od běžného žebříku stabilní. A tím i bezpečná. Jaké existují možnosti?

Druhy lešení

V segmentu lešení se spolu s výše zmíněnými pracovními plošinami setkáme i s podpěrnými konstrukcemi a konstrukcemi ochraňujícími pracovníky a chodce. Co se materiálu týče, lešení můžete mít ocelové, hliníkové, sklolaminátové i dřevěné. Speciální kategorií je lešení mobilní často využívané právě při pracích na zahradách a opravách rodinných domů.

Lešení si nekupujte, ale pronajměte!

Dobrou zprávou je, že lešení si nemusíte hned kupovat, ale máte možnost si jej za výhodných podmínek pronajmout. Pronájem kvalitního lešení a bednění nabízí například půjčovna lešení Scaserv, s r.o. s pobočkami hned na třech místech v Čechách (Praze, Brno, Ostrava), jedné na Slovensku (Bratislava) a jedné v Polsku (Chorzów).

Fasádní či modulové?

V nabídce najdete lešení fasádní, bez nichž se neobejde žádná výšková stavba včetně oprav fasád, i modulové, které je zase nezbytné pro veškeré prostorové stavební konstrukce. Praktické však jsou i pomocné mobilní věže.

Stěnové a stropní bednění

Jde-li vám o bezvadný povrch betonových konstrukcí, nemělo by vaší pozornosti uniknout stěnové bednění. Rovných stropů zase docílíte pomocí stropního bednění. Na stavbě však zcela určitě využijete i mobilní schody, oplocení, přechodové lávky a schodišťové dveře.

Montáž i demontáž v ceně

Součástí pronájmu lešení a bednění samozřejmě je i jeho odborná montáž a demontáž. Ta je zárukou maximální stability daného systému a s ní související bezpečnosti práce, která je na lešenářských systémech společnosti Scaserv stoprocentně zaručena. Tak neváhejte!

Tags:


About the AuthorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top ↑
  • Rady a tipy

    Vybíráte nové bydlení v Praze? Developer FINEP nabízí atraktivní byty za výhodných cenových podmínek.

    Potřebujete pro plastová okna ceník, který je dostupný online? Oknoplastik má pro vás řešení!

    Nechte si vyrobit moderní vchodové dveře do domu na míru od firmy PERITO.


  • Doporučujeme