Nechte si přivézt novou betonovou žumpu

Nedílnou součástí bydlení v nemovitosti je tvoření odpadní vody. Vzniká, když spláchneme, myjeme se, také při mytí nádobí, praní… S odpadní vodou je potřeba nakládat dle zákona. Tam, kde již existuje obecní kanalizace máme starost vyřešenou. Ale je spousta oblastí, kde zatím není, a tam je potřeba použít betonovou žumpu neboli jímku.

Proč si vybrat betonovou žumpu

Tak, jako to platí u všeho zboží, i betonová jímka musí být kvalitní, aby fungovala správně. Spolehlivé a kvalitní jímky neboli betonové žumpy Brno i jiná města, vyrábí společnost dobrezumpy.cz. Jsou certifikované a při výrobě je použit výhradně prvotřídní vyztužený beton. Díky tomu jsou pevné, velmi odolné a mají dlouhou životnost. Prefabrikovaná žumpa je opatřena penetračním nátěrem.

Velkou výhodou je, že vám firma žumpu nejen vyrobí, ale i přiveze kdekoli po České republice potřebujete a usadí ji na místo. Vy jen připravíte stavební jámu a firma jímku uloží za pomoci hydraulického ramene. Celá tato činnost je součástí ceny.

Kdybyste potřebovali zvýšit pevnost jímky, je to možné zesílením vrchní desky. Tím se zvýší nosnost jímky a odolnost vůči zemním tlakům. To jsou také důvody toho, že se dá instalovat jímky do různých druhů zeminy.

K čemu se dají jímky využít?

Betonovou žumpu můžete využít i k jiným účelům než jen zachytávání odpadní vody. Dá se do nich shromažďovat dešťová voda, která skvěle poslouží k zalévání záhonů, ke splachování toalety, ale i ke zbudování sklepa. Jímky lze koupit v různých velikostech a dají se mezi sebou propojovat. Snadno získáte objem, který potřebujete.

Potřebujete septik?

Společnost dobrezumpy.cz vyrábí i septiky. Septik se od žumpy hermeticky uzavřené liší tím, že jde o proces s minimální frekvencí. Doba, po které se musí odpad vyčerpat, je mnohem delší než u žumpy, protože se čerpají jen velké nečistoty.

Oslovte společnost Dobré žumpy a vyberte si zboží, které vám přijde vhod. Ať už je to septik, betonová žumpa čili jímka, zajisté budete spokojeni jak se servisem a komunikací, tak s kvalitou výrobku.

Tags:


About the AuthorNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to Top ↑
  • Rady a tipy

    Vybíráte nové bydlení v Praze? Developer FINEP nabízí atraktivní byty za výhodných cenových podmínek.

    Potřebujete pro plastová okna ceník, který je dostupný online? Oknoplastik má pro vás řešení!

    Nechte si vyrobit moderní vchodové dveře do domu na míru od firmy PERITO.


  • Doporučujeme