Nechte si přivézt novou betonovou žumpu

Nedílnou součástí bydlení v nemovitosti je tvoření odpadní vody. Vzniká, když spláchneme, myjeme se, také při mytí nádobí, praní… S odpadní vodou je potřeba nakládat dle zákona. Tam, kde již existuje obecní kanalizace máme starost vyřešenou. Ale je spousta oblastí, kde zatím není, a tam je potřeba použít betonovou žumpu neboli jímku.

Proč si vybrat betonovou žumpu

Tak, jako to platí u všeho zboží, i betonová jímka musí být kvalitní, aby fungovala správně. Spolehlivé a kvalitní jímky neboli betonové žumpy Brno i jiná města, vyrábí společnost dobrezumpy.cz. Jsou certifikované a při výrobě je použit výhradně prvotřídní vyztužený beton. Díky tomu jsou pevné, velmi odolné a mají dlouhou životnost. Prefabrikovaná žumpa je opatřena penetračním nátěrem.

Velkou výhodou je, že vám firma žumpu nejen vyrobí, ale i přiveze kdekoli po České republice potřebujete a usadí ji na místo. Vy jen připravíte stavební jámu a firma jímku uloží za pomoci hydraulického ramene. Celá tato činnost je součástí ceny.

Kdybyste potřebovali zvýšit pevnost jímky, je to možné zesílením vrchní desky. Tím se zvýší nosnost jímky a odolnost vůči zemním tlakům. To jsou také důvody toho, že se dá instalovat jímky do různých druhů zeminy.

K čemu se dají jímky využít?

Betonovou žumpu můžete využít i k jiným účelům než jen zachytávání odpadní vody. Dá se do nich shromažďovat dešťová voda, která skvěle poslouží k zalévání záhonů, ke splachování toalety, ale i ke zbudování sklepa. Jímky lze koupit v různých velikostech a dají se mezi sebou propojovat. Snadno získáte objem, který potřebujete.

Potřebujete septik?

Společnost dobrezumpy.cz vyrábí i septiky. Septik se od žumpy hermeticky uzavřené liší tím, že jde o proces s minimální frekvencí. Doba, po které se musí odpad vyčerpat, je mnohem delší než u žumpy, protože se čerpají jen velké nečistoty.

Oslovte společnost Dobré žumpy a vyberte si zboží, které vám přijde vhod. Ať už je to septik, betonová žumpa čili jímka, zajisté budete spokojeni jak se servisem a komunikací, tak s kvalitou výrobku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.